Skocz do zawartości

wh


Szczygiel

Rekomendowane odpowiedzi

- Data i Godz: 07.10.16r. 19:15
- Mapa: de_inferno
- Link do dema: [url]https://megawrzuta.pl/download/2108777b6f980ebe6fb3259ce3b67985.html[/url]
- Steam ID/ IP czitera: 2:0:1033216775
- Nick czitera: OB
- Rodzaj czitu: wh

Wiem, że za dużo tu nie ma, ale nwm jak dłuższe demko nagrać. Myślę, że tyle starczy (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grac dlugie demo to idziesz na specta i nagrywasz 20 min :P ale prosze, nie rob nam tego :D

Nie moge otworzyc tego dema. Zune odmawia posluszenstwa, moze ktos inny sprobuje, a nezt wrzucaj dema na zippyshare

Edytowane przez Justyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zielony w tych tematach i nagrywałem demo frapsem, a tam mi się robią takie do około 30 sekund, ale coś się poradzę jogurta bo to spec od zgłaszania :D To demko mi się normalnie odpala Win Media Playerem, mam drugą kopię w hd, ale ona waży prawie 800mb więc podziękuję wrzucania jej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz na specta, wpisujesz w konsoli record "nazwa" i enter, po nagraniu wpisujesz w konsoli stop. Ot cala filozofia :) Wazne tylko zeby nie wpisac tej samej nazwy 2x bo usunie pierwsze demo np record szczygiel, record szczygiel1, itd, tak nalezy wpisywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Wystarczy pobrać kodeki albo zmienić player. Filmik jest do odtworzenia.

Trochę krótki, ale sprawdza na model, zaraz nałożę bana tylko tak trochę szkoda, że IP nie skopiowałeś a sam wycinek od SteamID - który według mnie na tych serwerach jest bezużyteczny. Więc sam nie wiem teraz jakby go zbanować - ewentualnie na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.