Skocz do zawartości

ub part2 RaDo..


RaDo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: RaDo
Admin, który dał ci bana: nwm ale zapewne Privo
Powód Bana: 'AIM(NoRecoil)'
Dowód w postaci dema/screena: nie zrobil...
Data, Godzina otrzymania bana: 2016-10-09 13:02 i 36 s
Twoje IP/SteamID: 'STEAM_0:4:242750442','109.197.172.181
Komentarz: Dobre,że można komentarz dać :)) Ale cóż będe mówił powoli zaczyna mnie to śmieszyć :D
Wydruk z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'AIM(NoRecoil)'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:4:242750442'
[AMXBans] Twoje IP: '109.197.172.181'
[AMXBans] =======================================

Życzę miłej Niedzieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro HLTV jest zdybane tym razem pokusiłem się o nagranie dema, bo po ostatnim czułem, że tutaj też będzie odwołanie.
19:50 - prefire oraz strzelając w miejsce gdzie trzyma celownik nie ma rozrzutu dodatkowo z odruchami parkinsona od namierzania
20:04 - kolejny brak rozrzutu i znów parkinson nawet, gdy strzały już nie leciały to przez chwilę odruch namierzania od AIMa został
20:13 - dobre spojrzenie na model, mimo iż był to teammate (na demku przed moim nagraniem można więcej modeli wyłapać, dlatego zacząłem go oglądać - akcja przed nagrywaniem, gdy schował się pod drewnem dobrze to pokazuje)
20:36 - sam nie wiem, na zwykłej prędkości jak i na spowolnieniu wydaje mi się, że strzał zostaje wykonany obok głowy (niemożliwy lag z mojej strony podczas nagrywania, gdyż pamiętam jak wyglądało to na serwerze)
21:02 - brak rozrzutu i parkinson
[url]http://www61.zippyshare.com/v/TNm4YdLK/file.html[/url]

Jak komuś nie starczy to zawsze zostaje zlagowane HLTV, ale to nawet nie będzie problem w jego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że koleś znasz sie na rzeczy ale niestety nie mam parkinsona to styl grania (nie oglądałem tego demka bo mi nie odpali) a jesli chodzi o brak rozrzutu zostawmy to innym niech ocenią ale pewnie jak widze jak to ladnie napisałeś ub nie bedzie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Justyna']Obejralam cale demo na 1/4 i nie widze zadnego aima ani nrc, szybko reaguje ale tutaj malo na bana.[/QUOTE]

Tutaj nie chodzi o szybkość reakcji (chociaż nie wiem, w którym momencie o takie coś można się pokusić, tym bardziej, gdy sam gram na 75Hz i nie tylko w tą grę, ale też inne wymagające refleksu) a o poruszanie się celownik (oraz oczywiście strzałów) w momencie, gdy trzyma go na kimś i strzela, nie wiem jak można tak nienaturalnie wymachiwać w obrębie paru cm z taką szybkością by strzały leciały w skupisko jednego miejsca, tym bardziej po skończonych strzałach... kto przestaje strzelać i dalej macha myszką sobie w jednym miejscu gdzie był model.

To nawet nie jest kontrolowanie full auto, gdyż w 1.6 z tak randomowymi spotami strzałów nie da się osiągnąć tego efektu, prędzej w CS:GO, który posiada powtarzające się kierunki wystrzału z broni.

No to czekamy na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mialem dobrego nosa banujac gracza wczesniej za aima, wczesniej na HLTV nie bylo tego widac az tak, ale na demku od PRIVO widac AIMa i w ogole brak rozrzutu.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.