Skocz do zawartości

Skarga


Emu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Emu*7
Godzina, data zdarzenia: 9:20
Mapa: de_aztec
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę:
pride - jtdm diesel power
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
Opis sytuacji: Napisałem do admina po co zmienia mapę skoro było vote na awp_india, powiedziała żebym poszedł na forum skargę złożyć, powiedziałem zeby sie nie zdziwił i dal mi bana.
Dowody, świadkowie zdarzenia:** (GRACZ) Emu*7 : po co zmieniasz mape jak bylo vote na indie
pride - jtdm diesel power! : bo z 27 osob zostalo 18 jak masz problem to pisz na forum skarg
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'odpocznij i napisz skarge'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:4:1953040444'
[AMXBans] Twoje IP: '193.242.142.65'
[AMXBans] ========================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko miałeś opisane na czacie. Trzeba było nie dokładać swojego "wyciągnij mikro z dupy bo ci trzeszczy" to byś grał dalej a jak jesteś prostakiem, który nie umie rozmawiać normalnie to właśnie kończysz tutaj pisząc skargę. Frustratów nam tutaj nie trzeba więc stanowczo będę ich tępić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie powiedzialem "wyciagnij mikro z dupy", prostakiem to moze ty jestes, a jak ci sie mapa nie podoba to nie mój problem,ty nie jestes od tego zeby wybierac mapy od tego jest vote, i jak nie potrafisz to sie nie bierz za bycie adminem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wróce czyli godzinka 14:30 to zapraszam dwóch panów na ts-a a wcześniej o kontakt na pw albo na Steam Perkoz9
Czas bana miną ale chcę wyjaśnić z panami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.