Skocz do zawartości

Propozycja - zmiany i nowości na forum


Privo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, cześć i czołem!

 

Chciałbym się do Was zwrócić o małą refleksję, myśl, cokolwiek co wniesie coś do zmian na forum - coś dodać, zmienić czy usunąć.

Od wszelakich kolorków, położenia, treści - co jak widzicie i jak Wam by się podobało. Jeśli jakaś zmiana przypadnie mi do gustu, że jest warta wdrożenia postaram się, by ujrzała światło dzienne.

 

Tak więc? Liczę na Wasze propozycje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla  mnie jest ok, jedyny minus to to ,że wolno działa strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz ze strona działa wolno a drugie to ze można by dodać to muzykę w tle na swoim profilu ?

 Tajemnica,
Możesz dodać do profilu youtube, co tym samym działa jako muzyka w tle. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, napisz mi PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche jest tych niedociągnięć 

 

-  https://zapodaj.net/a64362653360e.png.html

-  https://zapodaj.net/00aebc79a6b6d.png.html

-  https://zapodaj.net/f483c2f8f7a36.png.html

 

Chyba wiadomo o co chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Nastx napisał:

Troche jest tych niedociągnięć 

 

-  https://zapodaj.net/a64362653360e.png.html

-  https://zapodaj.net/00aebc79a6b6d.png.html

-  https://zapodaj.net/f483c2f8f7a36.png.html

 

Chyba wiadomo o co chodzi 

 

Zacznę tak trochę od dupy strony.. Ostatniego zupełnie nie rozumiem - co jest nie tak w legendzie? W pierwszym (tabeli serwerów) wszystkie dane dobrze są usytuowane - tak mi się wydaje. A drugi screen, hmm.. u mnie wygląda to tak:

Spoiler

screen_forum.png

Jaką masz rozdzielczość ekranu, przeglądarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nastx napisał:

Troche jest tych niedociągnięć 

 

-  https://zapodaj.net/a64362653360e.png.html

-  https://zapodaj.net/00aebc79a6b6d.png.html

-  https://zapodaj.net/f483c2f8f7a36.png.html

 

Chyba wiadomo o co chodzi 

ej odwal się od mojego Foto na forum czo ? xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Privo napisał:

 

Zacznę tak trochę od dupy strony.. Ostatniego zupełnie nie rozumiem - co jest nie tak w legendzie? W pierwszym (tabeli serwerów) wszystkie dane dobrze są usytuowane - tak mi się wydaje. A drugi screen, hmm.. u mnie wygląda to tak:

  Odkryj ukrytą treść

screen_forum.png

Jaką masz rozdzielczość ekranu, przeglądarkę?

Calkiem zle się zrozumieliśmy, jeśli chodzi o legendę po co są rangi z serwerów których nie ma, to samo się tyczy naboru na off-serwery. Prosty przykład ktoś ma rangę np. ja BF4 a ten serwer juz zniknął a rangi,legendy których według mnie juz nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nastx napisał:

Calkiem zle się zrozumieliśmy, jeśli chodzi o legendę po co są rangi z serwerów których nie ma, to samo się tyczy naboru na off-serwery. Prosty przykład ktoś ma rangę np. ja BF4 a ten serwer juz zniknął a rangi,legendy których według mnie juz nie powinno być.

One nie zniknęły, są, ale nie da rady ich dodać do tabeli przez blokadę na serwerze dedykowanym, która to uniemożliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Privo napisał:

One nie zniknęły, są, ale nie da rady ich dodać do tabeli przez blokadę na serwerze dedykowanym, która to uniemożliwia.

Gdy ja chcialem sie połączyć za bf'a nie dało rady, później juz tylko znikneło ip i tyle go widziano :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona chodzi wolno, dosc niedawno co chwile wypier*dzielalo blad cache przez co nie moglem wejsc na forum -_-, nie wiem jak inni. Zoptymalizowac forum i bedzie git.

 

Albo moze ulepszyc rangi? Zrobic graficzne, urozmaicic troche napis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2017 o 12:32, Privo napisał:

 

Zacznę tak trochę od dupy strony.. Ostatniego zupełnie nie rozumiem - co jest nie tak w legendzie? W pierwszym (tabeli serwerów) wszystkie dane dobrze są usytuowane - tak mi się wydaje. A drugi screen, hmm.. u mnie wygląda to tak:

  Odkryj ukrytą treść

screen_forum.png

Jaką masz rozdzielczość ekranu, przeglądarkę?

Moim zdaniem dobrze by bylo jakby kazda rekrutacja na admina na dany serwer byl pod danym sewerem :D 

przyklad : 

Rekrutacja na admina na 4Fun to pod bannerem 4Fun "Podanie o admina " 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Donator

Ja miło bym był zaskoczony jak by ten różowy luzaka został zmieniony na jakiś inny piękny kolorek ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Prejsi_Tukej napisał:

Ja miło bym był zaskoczony jak by ten różowy luzaka został zmieniony na jakiś inny piękny kolorek ^^ 

Ogólnie masz , ładniutki kolorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rozwinięcie działu "Reklamuj Cs Luzownia"
- Logo/Znak Firmowy (dopracowanie lub zmiana - wszak jak Cie widzą tak Cie piszą) + Hasło (ośmieliłam się wymyślić chwytliwe w mym przekonaniu "Graj z nami na Luzie" - jeśli chcecie możecie zmienić)
- Szata Graficzna/Strona ( i tu jest większy problem, bo optymalizacja wcale nie daje znaku równości przy bajerach które mają być dodane na stronę.... Co do grafiki.. w sumie można by było zmienić  :P)
- Umieszczenie aktualnych banerów do serwerów !!! 
- Myślałam o czymś w stylu nakładki z slajderami i reklamie głosowwej: użytkownik nim przejdzie na forum widziałby wizualizację i słyszałby krótki opis forum:np. Witaj na Cs-Luzownia! Wchodząc na nasze forum znajdziesz w nim strefę ... 
- W toku! Dodanie współpracy z radiem, 
- Nawiązanie współpracy z sklepem internetowym: umieszczając coś w stylu kolumny z fb użytkownik forum będzie miał możliwość zakupu gadżetu związanego z naszą siecią,
- Opcja głosowania na serwery - może zrobić jakieś banery z odnośnikiem i umieścić w formie slajdu pod fb? 
- Zaangażowanie pozostałej części społeczności od ADM wzwyż do aktywności na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 Witajcie! 

 

Znów chciałbym Was prosić, wcześniejsze komentarze były odnośnie starej szaty graficznej, a więc wracamy po małej przerwie, gdyż chcę by to jak wygląda forum pasowało również Wam, a nie tylko mojej wizji. Tak więc... Co Wam się nie podoba, co byście chcieli więcej, a co przypadło Wam do gustu?

 

Wszelkie zmiany staram się zapisywać i dodawać w tym temacie, także mam nadzieję, że na bieżąco stworzymy nie tylko treściwe forum, ale także funkcjonalne i dobrze wyglądające!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pracę już włożona biję pokłony o wielki Allah-u ^^
A teraz przejdźmy do rzeczy :D

1. Do działu redaktora dodaj poddział na Opowiadania/Historie. Tam będę wrzucał raz w tygodniu coś do poczytania z własnej inwencji twórczej. 

2. Jak ostatnio Ci rzuciłem, przydałoby się aby pod tematem wyświetlało prócz - kto aktualnie przegląda - wszystkich którzy przeglądali. ( Przyda się nawet wśród Adminów, by wiedzieć kto rzeczywiście to przegląda a kto ma w poważaniu )

3. Zmniejszyć ilość oczekiwania na napisanie kolejnego wpisu na Cb. 10sec to zdecydowanie za dużo. 

4. Trzeba się zastanowić co robimy z poddziałem P&O. Ktoś go zacznie na nowo prowadzić, czy też nie? 

Edytowane przez Khan
 Privo,
1. Da się zrobić, ale to jak wstanę żebym uprawnień nie powalił na śpiącego.
2. Widziałem wtyczkę od tego, ale nie miałem na razie dostępu do niej i myślałem by ustawić to dla wyższych rangą, a nie dla każdego, bo trochę tłok się zrobi, a nam jednak te informacje się przydadzą.
3. Hmm to przemyślę jutro, jednak to ma stopować spam i flood na bazę strony. Zobaczamy.
4. To już na jakimś nawet małym zebraniu się ogarnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń listę serwerów po wejściu w jakiś dział czy temat :D

 Privo,
Gotowe, jakby się pojawiło jednak w jakimś miejscu poza stroną główną to daj znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dodałabym zakładki Sklep/Dotacje/Reklama
2. Wciąż brakuje miejsca na "partnerzy" :P
3. iNEWS na lewo :P a "szukaj" bardziej na prawo :P 
4. Może coś się wykluje :P -----

 Privo,
1. Sklep możliwe, że będzie, więc na razie nie ma po co. Co do dotacji myślę, że dwa panele boczne starczą. Hmm a reklama - nie rozumiem do czego miałoby być to odwołanie w tym?
Jakieś jest, tylko bannerów brak.
3. Pokombinuję później.
4. Czekam i czekam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia zrobiłbym tylko na stronie głównej, strasznie mnie irytuje to na innych podforach/profilach/grupach :/

 Son Goku,
Ogłoszenia znajdują się na stronie głównej, pod listą serwerów i chatbox :)
 Privo,
Usunięte chyba z większości albo wszystkich podstron jakie udało mi się kliknąć, jakby jakieś były czekam na PW z linkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką malutką, drobną prosbę.

A mianowicie, chodzi Mi o NAJNOWSZĄ AKTUALIZACJE STATUSU

Gdy ktos wkleja zwykły tekst to go widać, lecz gdy ktos wklei [LINK] to tak jakby nic nie wkleił.

Może dodać chociażby [LINK]?  Albo jakis odnosnik do linku?

 Privo,
Postaram się to przerobić, kiedyś było w planach, ale po tych zawieruchach z forum były ważniejsze sprawy i wyleciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Wywalić serwer  Zombie Plague z tabeli serwerów bo jak widać nawet serwer został usunięty bo w gt już nie działa ip.

 

Ss - https://scr.hu/8zNZw8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Sugestia ode mnie co do kolorku grafika, jest identyczny do opiekuna serwera wiec ludzią może się mylić co wy na to aby zmienić kolor ?

 

NP: Grafik na Grafik

Edytowane przez ELOO MELO
 Lil Kube,
nie ma sensu zmieniać kolorku grafika gdyż ma ikonke przed nickiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te propozycje co dodawałem na forum :

- Nagrody użytkowników 

- Gablota osiągnieć na forum danego użytkownika 

-emotikony nowe dodać na chat boxa oraz reakcje na posta nowymi z fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.