Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Inwestycja


Franek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Siemanko, chciałby ktoś zainwestować w kryptowaluty? Jeżeli tak to zapraszam na PW :) 

 

Krótki opis? Hmm, no poprostu:

Masz trochę siana, chciałbyś zainwestować i zobaczyć za jakiś czas zysk? Chętnie pomogę :) Sam inwestuje i dobrze na tym wychodzę lecz jeżeli masz dość sporą kwotę to zarobisz naprawdę sporo :) Wiele osób tak robi i jest fajnie. 

 

A może któś już tutaj siedzi w branży Kryptowalut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyski tak jak mówię zależą od kwoty, hmm zakładając ,ze miesiac temu 1 BTC kosztował 10 000 zł a teraz 28 000 zł :)

 

Do konca roku ma byc okolo 10 000 USD ponieważ Indie dołączają do kryptowalut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpiszmy umowę cywilno - prawną. Ja dam 100.000,00 zł. Chcę zwrotu 10% w przeciągu roku kalendarzowego od daty zawarcia umowy. Zyskiem ponad ten poziom dzielę się 50% na 50%. Jeśli zysk jest między 0% a 10 % to dzielimy się 20% dla Ciebie a 80% dla mnie. Jeśli zysk po roku jest ujemny to oddajesz mi 100.000,00 zł. - pełną kwotę, którą ode mnie dostałeś. Robię print screen - umowa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.