Skocz do zawartości

Typowanie meczyków :)


*zgon*

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko czy ktoś coś w tym temacie się zna by go uruchomic ?
Stara ekipa będzie wiedziała o co mi chodzi ale podam info dla reszty.
Chodzi o obstawianie meczy piłki nożnej na csluzownia raz lub dwa razy w tygodniu.
Pod koniec miesiąca zliczamy punkty i za 1 miejsce np svip na 2 miesiące za 2 miejsce na 1 miesiąc czy tam według waszego uznania wiem pisze to w chu.... chaotycznie ale NWN będziesz wiedział jak to tam wyglądało przedtem.
Zrobic tabele rankingową miesięczną i tygodniową.
Przykład by wszyscy wiedzieli o co chodzi


Drużyna Typ:1/X/2/01/02 = 1/2/X = 1 PUNKT 01/02 = 0.5 PUNKTU :D:D
1.Kazachstan-Rumunia 1
2.Czechy-Azerbejdżan 1
3.Dania-Czarnogóra 02 +0.5
4.Litwa-Malta 01 +0,5
5.Niemcy-Irlandia Północna 1 +1
6.Norwegia-San Marino 1 +1
7.Polska-Armenia 1 +1
8.Słowacja-Szkocja 2
9.Słowenia-Anglia X +1
Suma punktów 5p

Dodatkowo mogą byc mecze niektóre punktowane za dwa punkty.
Obstawiamy tylko te ważniejsze mecze czyli Eliminacje do ME ligę Mistrzów ligę Europejską oraz główniejsze ligi czyli Angielska Niemiecka Francuzka Włoska Polska Hiszpańska może byc jeszcze Portugalska.

Ktoś chętny się tym zajmowac ? i czy będą chętni na typowanie? oczywiście nagrody te vipy svipy gold vipy ultra mega petarda vipy czy co tam macie :)

Przydało by się przynajmniej z 12-15 osób do tej zabawy.
Ktoś byłby zainteresowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze takie nagrody to kolego powinienes uzgodnic z wlascicielem......... Zaplacisz za nie? Wypadalo by przynajmniej zapytac czy mozesz rozdawac "czyjes" pieniadze (jak by nie bylo to te vipy sa platne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od SVIPa jest szczęśliwa trójka jak dla mnie słaby pomysł już jest co miesięczny konkurs.
Moim zdaniem typer powinien działać na innej zasadzie.

Edytowane przez WoW *CsL*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna o co ci chodzi cały czas ? prujesz się do mnie o wszystko. Nie wiem czy widzisz ale to jest tylko pomysł propozycja to coś innego niż rozkaz, decyzja bądź narzucanie czegoś mimo woli i nie rozdaje nikogo pieniędzy ogarnij się już i nie czepiaj się o wszystko trochę więcej luzu w życiu i internecie to tylko forum o tematyce cs dla rozrywki a nie urząd czy jakaś poważna firma. Ludzie tu przychodzą pograc w grę i się odprężyc a nie spinac się o byle gówno.
Chcesz to zamykaj ten temat mało mnie to już interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten temat jest właśnie skierowany do właściciela oraz osób które chciały by to poprowadzic i do uczestników więc czego ty nie rozumiesz ? Jeśli cię nie interesuje ten temat to po co się wypowiadasz ? Ty chyba nie jesteś właścicielem ? cytat "Pod koniec miesiąca zliczamy punkty i za 1 miejsce np svip na 2 miesiące za 2 miejsce na 1 miesiąc czy tam według waszego uznania wiem pisze to w chu.... chaotycznie ale NWN będziesz wiedział jak to tam wyglądało przedtem" jeszcze raz gdybyś nie zrozumiałą "NWN będziesz wiedział jak to tam wyglądało przedtem" tent temat kieruje właśnie do tej osoby i chyba ten Pan potrafi sam myślec i nie potrzebuje osoby która będzie się wypowiadała za niego. Jak będzie konkurs na najlepszego osypka albo rzut ciupagą to zgłoszę się o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.