Skocz do zawartości

Uwagi dt Admina na Serwerze FFA+BF2


YouStooS

Rekomendowane odpowiedzi

To co się dzieje na Serwerze przechodzi ludzkie pojęcie. Albo nie ma Adminów, albo Adminami są dzieci, które nie bardzo wiedzą co powinni jako Admini robić.
Sytuacja z przed chwili: Siedzą dzieci (po micro jakieś 10 lat) Drą buzie do micro, klną ( Jest na Serwerze Admin Little) pisze im na biało, że micro +16 i wychodzi. ( Po 5 minut wraca - brawo mute) (Bez obrazy, ale widać, że doczytane w Googlach - trochę późno...) Grał AIM-er zero reakcji. Później sytuacja - 2-óch CT jest AFK na respie - piszę Mu na u@ o tym fakcie - po czym leci ban na 5 minut dla gościa, który był AFK... Ja wszystko rozumiem, że jest mało Adminów, ale to nie znaczy, że trzeba rozdawać na prawo i lewo każdemu kto chcę - zwłaszcza, że pamiętam z Serwera, że kultura osobista tej osoby pozostawia wiele do życzenia... :( Jestem rzadko fakt, ale są ludzie, którzy są codziennie i narzekają, a chyba wszystkim zależy na reputacji Serwera, a co za tym idzie Sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co za bardzo strofowac admina, jest nowy to trzeba mu dac szanse i troche czasu na "klimatyzacje", ale masz oczywiscie duzo racji w tym co piszesz, zajme sie tym. Postaram sie powolywac kompetentnych adminow :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dodać adminów na steam, wejść na forum i napisać na sb o takiej sytuacji i admin co ma flagi to wejdzie i zrobi porządek. Lub zapraszam do napisania podania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarnę cziterów na GO Mod i COD Mod, bo tutaj jest mało adminów to będę podglądał w miarę czasu jaka sytuacja dzieje się na BF2. ;]

Jednak admin jest nowy i szkoda, że ktoś razem z nim nie siedzi wtedy na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety długo nie trzeba było czekać. Admin to dla Gracza "little" zabawka. Piszę Mu na u@ sprawdź Gracza "X"- nic nawet nie wyszedł na spect... Piszę Mu, że pół teamu Afczy - nic, ale zmienić mapę 4 MINUTY PRZED KOŃCEM to potrafi?? Śmieszne...po co zmieniać mapę na sam koniec? Bo Mu nie szło. Sorry, ale Serwer leci na łeb na szyję - zwłaszcza, że On nie słucha żadnych wskazówek. Ehh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='H. von donnersmarck']Możesz dodać adminów na steam, wejść na forum i napisać na sb o takiej sytuacji i admin co ma flagi to wejdzie i zrobi porządek. Lub zapraszam do napisania podania ;)[/QUOTE]

Nie mam Steam i gram na Serwerze raz na 2 tygodnie, bo dużo pracuje - Podanie na Admina - bez sensu. Koniec spamu z mojej strony w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.