Skocz do zawartości

MC Agis - wzór zachowania "nie wiem co tutaj robie"


tostnachlebie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Tost Na Chlebie.
Godzina, data zdarzenia: 15.10.2016 , 14:20 - 14:30
Mapa: am_azure_v
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: MC agis, ale warto podpiąć tu też ' Nayenek "
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: a to po co? XD
Opis sytuacji: Nayenek przeszkadza w grze, nadużywa znacząco mikrofonu , więc zwróciłem się do niego z prośbą , żeby mniej rozmawiał. ( to nie są ważne rozmowy - typu " chodz na kosy, napsiz do mnie, heheheehehe, idz na lewo ) zawsze musi używać mikro , przez co przeszkadza innym graczom (przydałaby się opcja mute na serwerze) wracając, po tym jak zwróciłem mu uwage dostalem [COLOR="#FF0000"][B]MUTE na mikrofon - z uzasadnieniem nadużywasz mikro hehehe[/B][/COLOR]
Na serwerze od początku tej mapy grał cziter, i do tej pory gra XD mimo , że zgłosiłem go dwa razy na tsay@ , ale administracja jest tak zajęta "chodz na kosy hehehe" , że nie ogarniaja tego XD [B][COLOR="#FF0000"]Dostałem za to kicka z uzasadnieniem spam na u@[/COLOR][/B] w tym momencie po prostu nie wytzymałem i przychodze tutaj. To nie jest pierwsza taka sytuacja, zeby ktos dostal s trzeba sie w chuj naprosic, chyba ze sobie wejdzie na serwer i porobi ss najlepszym to wtedy spoko. Te osoby nie nadają sie na admina , nie maja pojecia o tym. Czas reakcji tych osob jest żenujący .

warto dodać też "żale" agisa wylewane na sayu

[Silver Elite Master] *WIDZ* MG agis : i tak dzisiaj pisze rezygnacje z adma wiec mi wszystko jedno
[Silver Elite Master] *NIE ZYJE* MG agis : ciagle jest tylko agis to agis tamto i wgl cala mape - tutaj taka uwaga : NIE OGARNIASZ TO SIE NIE DZIW. Zbanowałbys czita to by ci dali spokoj.

Dowody, świadkowie zdarzenia: hltv, prosze obejrzeć
+

-Ka<fight> poczony
VonersM1$zcz killed Mozooooolek|` with m4a1
A-Ka<fight> doczy do Antyterrorystw
Ruda dropped
No Swear killed Gucio XD with ak47
** [VM] ADMIN MG agis: has muted Tost Na Chlebie.
Ruda poczony
Ruda doczy do Antyter

headshot from ak47 ***
Secretive killed BENIO with m4a1
** (GRACZ) Tost Na Chlebie. : kruwa zrobisz te ss?!
No Swear dropped
No Swear opuci gr
*** VonersM1$zcz killed masz with a headshot from ak47 ***
Tost Na Chlebie. killed GameOver F iGHT with m4a1
*** Mozooooolek|` killed LuQ with a headshot from ak47 ***
*** Secretive killed VonersM1$zcz with a headshot from m4a1 ***
Gucio XD dropped
*** Natu$ia :* <3 killed FILIPTOJA with a headshot from deagle ***
[ReasonKicker] ==========================================
[ReasonKicker] Zostales wykopany przez MG agis
[ReasonKicker] Powod: "spam na u@ "
[ReasonKicker] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na [url]http://amxx-dev.pl[/url]
[ReasonKicker] Pozdro od autora (byCZEK)
[ReasonKicker] ==========================================
Kicked by Console: "spam na u@ "
Kicked :"spam na u@ "
Connecting to 94.75.91.132:27015...

edit:

jest tu jedna moja sroga wypowiedz : kurwa zrobisz te ss?! To bylo po olewaniu moich prosb o ss dla czitera.
Jako dowod ze cziter byl na serwie polecam obejrzec demko z tej mapy i to jest typek ktory prowadzi w tabeli.

Moich "wkurw" bylo troche wiecej, nie umiejscilem ich bo nie chcialo mi sie tego juz lepic. Za to tez moge ponieść kare adekwatną do regulaminu serwera.

Edytowane przez tostnachlebie
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofonu używam dużo, przyznam , odpowiadam na u@, pytam o solówki na kosy, ponieważ zanim napiszę to już dawno ktoś mnie zabije, a przez mikrofon szybciej.

- Co do u@, nie miałem na tej mapie admina, bawiłem się w zmienianie nicku na kolorowe w wolnym czasie i zbugowało mi admina.
- Mg Agis dał mi informacje ,że ma zamiar napisać rezygnację z admina więc dał Ci mute, nie wiem dlaczego, z jakiego powodu, tak /mute przydałoby się.

+ Chciałem uczulić mg agisa na tego binda, Justyna wie jakiego by dawał kicki, next bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale ty nie powinienes juz nic na nikogo pisac............... Taki ogar jestes? Zapraszam do dzialu a podaniami, zobaczymy co umiesz :D
Pa drugie skarga nie bedzie rozpatrywana bo tego @ juz nie ma z nami, zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.