Skocz do zawartości

Kosy z cs:go?


samek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!
Gram chwilkę już u Was na serwerze i widzę, że macie skiny CS:GO (co prawda ich nie używam, no ale oczy mam), ale brakuje mi kos z CS:GO.
Grałem na typowych GO:Modach, gdzie były możliwości handlowania skinami itp, no ale możnaby było wprowadzić skiny dla wszystkich.
To znaczy, do wybory kilka skinów do m4, ak, awp itd, oraz możliwości wyboru noży z CS:GO, z skinami i bez, nie koniecznie muszą być handlowalne, ale tak, żeby każdy mógł wybrać sobie kose/skina, a niektóre wprowadzić np dla VIP'a, bądź SuperVIP'a. Widywałem też serwery ze skrzynkami, kluczami itd, ale tego już nie wymagam.

Co sądzicie? Czekam na jakieś opinie!
Pozdrawiam i do zobaczenia w grze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie! Jest gites! Shvedzik mądrze prawi, 4fun jest dla zabawy nie dla skinów! Te kosy mają rozne zastosowania dlatego kazde ma odpowiedniego skina, nic wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, okej, w takim razie można chyba zamknąć, skoro jest dobrze jak jest. No w sumie jest dobrze, ale skoro tak mówicie, to nie ma co ciągnąć tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.