Skocz do zawartości

ScreenShoty KuBmIxXx


KuBmIxXx ViRtUs.PrO :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: KuBmIxXx ViRtUs.PrO :D
Admin, który dał ci bana: Plumber
Powód Bana: Wrzuc screeny na CS-LUZownia.p
Dowód w postaci dema/screena: Nie ma na moim komputerze ScreenShotów z tego serwera... wiem iż teraz nie dostanę UB ale myślę ze zostaly one zle wykonane. Po tym jak dostalem bana od razu wszedlem na forum wypelnilem wzor ale patrze ze ss'ow nie mam. Nie wiem o co w tym chodzi ze screeny z innych serwerow mi sie zapisaly a te nie. Juz nie raz wstawialem ss'y na forum ale teraz ich nie mam. I Musze przyzanac iz jest mi troche przykro bo to jest fajny serwer JEDYNY TAKI na ktorym mozna pograc 1na1 i na nim juz nie zagram. Nie wiem co mam teraz zrobic w takiej sytuacji bo w takiej nigdy sie nie znajdowalem. Przyrzec że nigdy nie używałem cheatów, przeciez to oczywiste. Nie wiem moze mam zjebanego kompa ale po prostu jest mi przykro. Raz dostalem bana za WallHacka bez screenow i sprawa sie wyjasnila mam nadzieje iz w tym przypadku tez jakis admin rozpisze demko i dostane UB bo troche szkoda...
Data, Godzina otrzymania bana: 16.10.2016 12:13
Twoje IP/SteamID: 89.67.69.170
Komentarz: Gramy na MultiArenie wchodzi Admin pierw Mentos dostaje bana a pozniej ja....
Wydruk z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Reason: 'Wrzuc screeny na CS-LUZownia.pl'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:4:26005744'
[AMXBans] Your IP: '89.67.69.170'
[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Nie ma mowy o błędzie ssy zostały wypakowane . Nazwa ssów to halflife001 002 i tak dalej . Przeszukaj dobrze folderu cstrike :)
oto dowód że ssy zostały wykonane : KuBmIxXx ViRtUs.PrO :D STEAM_0:4:26005744 Plumber 16.10.2016 - 13:11 [NeW MULTIARENA_1VS1 CsGoMoD]Cs-LUZownia.pl[SKINY CSGO/KOSY/LUCKYDIP] 5 TGA

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ich nigdzie nie ma... prosz ss'y z innego serwa bo naprawde nwm co mam zrobic: [url]http://www75.zippyshare.com/v/kpf7sFzm/file.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze ciekaw czy [Mentos] który dostał bana 1min. przede mną czy on wstawi ss'y...
Bo ja ich nie mam a na tym serwerze admin nie może demka zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.