Skocz do zawartości

[♻] Propozycja wyciszenia gracza .


NieznanySprawca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Moja propozycja tak jak w tytule  aby dodać do serwera wyciszenie gracza pod komendą /mute . Administracja jest aktywna ale nie jest 24 h na dobę , a jak na serwer wejdzie jakieś krzyczące dziecko to odechciewa się grać . Pozdrawiam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma komendy /mute to polecam w cs ESC, player list i tam mam nick gracza który jest na serwerze klikasz na niego i na dole masz mute. Działa w 100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był dzisiaj poruszany, być może coś ruszy w tym temacie. Ale opcja którą dzwięku Ci polecił działa na bank. 

/mute przyda się na serwerze bo nie każdy zna sposób opisywany przez dzwięka lub nie każdemu chce się to zrobić. 

Pozdrawiam Imm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Imm napisał:

nie każdy zna sposób opisywany przez dzwięka lub nie każdemu chce się to zrobić. 

 

Wydaje mi się, że wystarczy kilka razy zbindować to i niech admin to wrzuca podczas rozgrywki, ludzie z czasem się na uczą. Bo jeżeli to jakieś vote będzie to ludzie po złości siebie będą mutować. Nie będę zakładał oddzielnego tematu, więc napiszę tutaj. Chyba nazwy skinów są błędne, dziś wypadł mi jakiś nóż bayonet tiger tooth i po włączeniu go jest bowie crimson web, nie wiem czy występują jeszcze takie pomyłki.

Edytowane przez krzesław_morderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie czegoś w stylu Vote Mute, będziemy starać się wprowadzić Mute danego gracza tylko danemu graczowi jakiego sobie wybierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to spoko. Kolejny pomysł dziś mi przyszedł do głowy. 
Czy da się te operacje przerobić tak aby np była misja broni szturmowej (ak, m4, famas, galil) , broni snajperskiej (awp i scout)? Teraz sporo graczy w tym i ja, gra scoutem bo trzeba tylko 500 obrażeń i po misji. Po krótce, zrobić misję np. 3500 dmg dla broni szturmowej i zalicza zabicia z ak, m4 i tak dalej. Wydaje się to być fajnym pomysłem, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzesław_morderca napisał:

O, to spoko. Kolejny pomysł dziś mi przyszedł do głowy. 
Czy da się te operacje przerobić tak aby np była misja broni szturmowej (ak, m4, famas, galil) , broni snajperskiej (awp i scout)? Teraz sporo graczy w tym i ja, gra scoutem bo trzeba tylko 500 obrażeń i po misji. Po krótce, zrobić misję np. 3500 dmg dla broni szturmowej i zalicza zabicia z ak, m4 i tak dalej. Wydaje się to być fajnym pomysłem, co wy na to?

 

Świetny pomysł. Spytam osób odpowiedzialnych za zmiany czy da się takie zmiany wprowadzić do pluginu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spr!nTeR zablokował(a) ten temat
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.