Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [PRZYJĘTA ⚐] Zmiana bb i propozycja :)


Nelik__

Rekomendowane odpowiedzi

Kowal pozwala nam zrobić dowolny przedmiot z dowolnymi bonusami np helm z furia potrzebne są 
5x pierscien furia 5k diametów 5k klejnotów koszt 100k bo furia jest droga czas robienia 24h oraz trzeba byc online na serwerze.
I nie tylko furia, też inne rzeczy np pierscien doswiadczenia 10m potrzebne np 10k exp 4 h.
Magiczny metal 2x zaczarowanie przedmiotu 6k diamentów 5k rpg może to być drogie więc niech ustali ceny i wgl albertd albo fb poprostu administrator
Oczywiscie jak pomysł sie spodoba pomysł jest fajny moim zdaniem ponieważ gracze beda grali bo czas sie liczy jak jest gracz online
przynajemniej tak powinno byc ja bede czekal jak pomysl bedzie mam już 110 h Pozdrawiam Nelik__ :)

ps. Zapomnialem dodac prosze o wyrzucenie z klanu i z skilli hp zombie ponieważ taki 0 lvl np nie pokona 10k hp i potem sie odechciewa grac

to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extrim dal bys na dzial propozycje? nwm jak moze mozesz bo mi sie pomylilo

 Privo,
Przeniesione: Informacji > Propozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dobra tyle że wiele graczy by w tym czasie nie grało tylko afk by było ale to by było fajne popieram pomysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No heeej, fajna propozycja. Myślałem już wcześniej o czymś takim że:

 

Klan wykupuje dana mapę, i na tej mapie pojawia się coś typu kowala (Ja myślałem alchemik), i u niego możemy sobie wymienić jakieś przedmioty.

-Gracz klanu ma tańsze wymiany u kowala ze swojego klanu.

-A wszystkie wymiany dokonane z osobami z poza klanu idą do skarbca klanu który jest właścicielem kowala ( Mam na myśli tylko KOSZT danej wymiany, np wymiana kosztuje 5k RPG to te RPG idą do klanu którego jest kowal).

 

Chciałem dodać dodatki typu:

-Element Furii

-Element Elektryczne Pole itd..

Nie muszę chyba tłumaczyć co by robiły takie elementy, ale wytłumaczę. Każdy z elementów to "dodatek" za pomocą którego możemy dodawać wybrany "Element (czyt. Bonus)", do dowolnego przedmiotu. Nie muszę chyba dodawać że nie będzie możliwości dodania "Furii" na mieczu czy inne nie pasujące bonusy do danego przedmiotu. Oczywiście dałoby się kupić Elementy tylko do kilku bonusów bo nie ma sensu robić Elementu do każdego z bonusów. (Za dużo roboty, i wiadomo kto by kupował Szybkość chodzenia xD). U takowego kowala znajdowało by się kilka innych rzeczy typu pajęcze, złote skrzynki, zaczarowania.

Miałem w zamiarze dodać jakiś "Modyfikator", przedmiot za pomocą którego możemy zmodyfikować swój przedmiot. Dla przykładu mamy:

::: Smoczy Miecz +5 

                                 Krytyczne Obrażenia Perf,

                                 Doładowanie Ammo Perf.

Ale my nie szukamy smoczego zestawu tylko Kościany, i tutaj wkracza dany przedmiot. Za pomocą "Modyfikatora" będziemy wstanie zmienić Smoczy na Kościany lub odwrotnie. Będzie można zmieniać dowolny zestaw na inny. Kościany i smoczy to tylko przykład. Taki przedmiot musiałby być drogi wiadomo. Ale myślę że wiele osób by z niego skorzystała.

 

Tylko zanim cokolwiek w kierunku naszego miłego kowala który pali co popadnie, no chyba że puścimy kilka serduszek wtedy wiadomo że ulepszy. (Czy to było ctrl+6/5 ?  xD)

 

To pierw musimy przerobić system broni bo słyszałem już sporo na temat aby go zmienić, tylko jeszcze nie wiem na co.

 

Noo too pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak pomysl sie przyjmnie? bo jak nie mam ich jeszcze duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.