Skocz do zawartości

[BAN ✘] Odwołanie od bana


GastoN

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: GastoN
MAPA: de_office
DATA:  08.03.2018 - 11:24:06 
POWÓD:  Cheater 
KOMENTARZ: Nie mogę znaleźć ssów w cstrike GiboN ma demko proszę o wrzucenie i zweryfikowanie
LINK DO BANA: http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php?bid=13314
WYCINEK Z KONSOLI: 

 

[AMXBans] Banned by Admin: GiboN
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Reason: 'Cheater'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1984644111'
[AMXBans] Your IP: '79.184.146.195'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
'GastoN' got banned permanent.
 Reason: 'Cheater'
 Admin: GiboN
Jaco killed Security :D with ak47
[CS-Luzownia.PL] Teraz gramy: Pitbull Feat. T-Pain - Hey Baby (Drop It To The Floor)
lukaszluk dropped
Darmowego GOLD VIP'a na runde otrzymuje - [DBFC]K@rze1_
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Edytowane przez GastoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuj temat stosując się do wzoru podanego w tym temacie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to SSY musi mieć jak ma zrobione jesli nie ma ma ANTYSS (proponuje poczytac w GOOGLE) demka to mają 3 osoby chyba ze ktoś tu nie kuma ze jesli sa robione ssy i nie ma to znaczy ze odpał albo sam usunął ....  a po 2 nowe haxy wjechały jakbyście zapomnieli i mozesz robic SSY ale nie banuje i graczowi nie robi ssów tylko wam sie tak pokazuje tylko zenada ... on jest odpalony normalnie i ban tu jest słuszny ... jesli go odbanujecie to powiem wam szczerze po tym co mi waszych 5-6 graczy powiedziało ze po takich UB idą za mna a przecież byli z wami od początku i sami nie wierzą co wy robicie ... a ja tych graczy u was poznałem ...

Edytowane przez AspiratiO_Crew!
 Privo,
Nie podałeś ani adresu do żadnego demka ani nie wniosłeś nic ciekawego do tematu ani nawet nie czekasz do werdyktu i już nas oceniasz, to się robi żałosne, gdyż cały czas sypiesz jakimiś tekstami z rękawa zamiast podawać konkrety. Zacznij się stosować do regulaminu w końcu.

9.3 Osoba trzecia włączająca się do tematu, czyli osoba, która nie jest administracją wyższą, adminem banującym czy osobą zbanowaną musi wprowadzać coś do tematu inaczej będzie uznane za SPAM oraz otrzyma ostrzeżenie (jak w pkt. 9.1).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wcinaj się w nie swoje sprawy jak jest demko to admini się tym zajmą zresztą to napisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pietno Dilera,
Nie spamuj
 Privo,
Upomnienie pisemne - pisanie posta pod postem, używaj opcji edytuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć ssy które ci były zrobione lepiej bo jak dla mnie ban i temat do kosza .... bo tego jak sie robi ssy nie trzeba nagrywać ale jesli ssy są i nie banuje to czit jest ponieważ jesli robi sie ssy to banuje odrazu i nie musi admin sie wysilać bardziej .... jesli nie masz ssów ktore zostały ci zrobione masz pecha zapraszam ze STEAM @MoNsTeR wytłumaczysz mu to bo ja juz nie wiem jak on z nich robi debili normlanie ... ;/

Mateuszek,
Nie spamuj , Admin ma demko rozpisać .
 Privo,
Od momentu otrzymania bana ma 48h na napisanie prośby o odbanowanie z podaniem wymaganych informacji, tak samo jak są to SSy wymaga się podania paczki z nimi, więc się nie bulwersuj jak małe dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfidny aimbot 

Link do dema  z hlt http://f1.hltv.org.pl/srv50108/HLTV-1803081106-cs_office.dem.zip 

Rozpisalem za mojegO bardzo doświadczonego admina z ktorym adm nie na jednej sieci Gibona 
044 rozgrzewka lata cel

1.50 lata cel
2.46 aim
3.06 aim
3.52 lata cel
4.08 aim 
4.12 aim
4.25 aim! 

szkoda rozpisywac dalej !! 

demo do wglądu /

DO PIECA!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Werdykt BAN ✘ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.