Skocz do zawartości

Tak nie może być.


Dejv.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema xD temat jak widać nie ma za wiele wspólnego z tym co tu napiszę, ale inaczej nikt by tu nie wszedł xD BEJTED

Czy taki sprzet wystarczy do gierek na poziomie CS:GO i do częstego korzystania z tego laptopa? 

https://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-lenovo-ideapad-320-15isk-80xh00k6pb-,id-941510?gclid=Cj0KCQiAuP7UBRDiARIsAFpxiRKXZc-WhpOpxkxvPL_T2xv8GWaGGhlDAjg5PlkVOLZsD93w33W-tV0aAloBEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CPH5sajm2tkCFZersgodsXsI4w

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane: 

Core 2 Duo 2 GHz,

1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7),

karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza),

7.6 GB HDD,

Windows XP/Vista/7

 

 

Pójdzie IZI.

Mi na 1050gtx po 270 FPSów w full detalach - tak, mam to w dupie, że większość gra na jakiejś bieda edyszyn.  :D 

Mnie ULTRA ustawienia nie wadzą.

Ale nie inweestuj w laptopa - lepiej PC. :>  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Tak jak napisała theozzfan, dużo lepiej pc niż lapka, jeżeli jest taka możliwość ;) 

J mam Lenovo y700 no i trochę żałuje, że nie kupiłem MSI nawet z gorszymi parametrami. Ogólnie zaletą laptopów lenovo jest to, że są dość tanie jak na te parametry, które oferują, ale ja osobiście lenovo nie polecam. W moim od początku jakieś problemy: prąd po matrycy (czuć tak jakby mrowienie pod palcami), głościni co prawda JBL, ale czasami się tak dziwnie wytłumiają, jakby je ktoś do wody wrzucił. Czasem podczas włączania wyskakuje czarny ekran i trzeba go resetować... ogólnie problemy :( Kumpel miał lenovo i też twierdzi że miał jakieś problemy i nigdy więcej nie kupi. No i szwagier ma, tzn miał xD i to chyba nawet tego co podesłałeś, no i już go nie ma, bo mu się zepsuł. Także rób jak uważasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.