Skocz do zawartości

3 propozycje.


dev1ce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam 3 propozycje dotyczące serwera 4FUN. :)

 

1. HP dla darmowych ProVip'ów.

Jak dla mnie, jest to niesprawiedliwe, że osoby posiadające darmowego ProVip'a w godzinach 22-11 mają tyle samo HP co osoby, które za ów rangę płacą. Można dać darmowym ProVip'om 105HP, a nie 110HP.

 

2.. Godziny darmowego ProVip'a.

Proponuję zmianę "trwania" darmowego ProVip'a z godzin 22-11 na 22-10, ponieważ jak dla mnie jest to troszkę za długo.

 

3. Nominacje niektórych map.

Proponuję zablokowanie nominowania map fy_snow, as_oilrig w godzinach 10-22, ponieważ gdy tylko gracze wybiorą te mapy, to gdy tylko pojawi się możliwość wpisania "rtv", wszyscy to wpisują, a mapa zostaje zmieniana.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... z większością się zgadzam ale mapę snow i oilrig bym zostawił.  Jeżeli gracze ja wybierają to znaczy ze chcą w nią grać a ostatnio widzę ze nawet współpracują osłaniajac vipa. Dodam.... kiedyś jak byłem adminem na i nej serwerowni i był cały czas komplet graczy tak jak tutaj to ludzie grali wszystkie mapki. Nie zmieniajmy non stop bo zostaniemy z dustami i aztecami. Sieć się rozwija to idzmy z biegiem czasu ;) Pamiętam ta mapkę rok temu.. zero ludzi i nikt nie chciał w to grać.  Wykorzystajmy to ze mamy najlepszy serwer na świecie i "zbierajmy" kolejnych graczy i wtedy bym się zastanowił nad stworzeniem drugiego serwa 4fun z automatycznym przerzucaniem graczy z "jedynki" w razie kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to jest rtv zeby wpisywali. ja tez jak nie lubie mapy to wpisuje. albo wychodze xD nie wszystkim dogodziszxd. a co to narzekajacych to za tych co wyjda zaraz wchodza nowi wiec jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślę że ProVipy to troszkę za dużo . Byłbym za zmianą na GoldVipy 22-10:) 

2. Myslę że faktycznie troszke za długo 22-10 będzie lepsze :)

3. Nie ma mowy 4fun to 4fun , Gracze odpowiadają za swój wybór . A admini nie powinni reagować na mapy w tych godzinach chyba że faktycznie frekwencja spadnie z 30 do 10-14 graczy. :)

 

Pozdro BeMoreHappy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odpada.

2. Pogadam z Luzem.

3. Odpada.

 

Reasumując nie można zmienić czegoś dobrego w kupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym przechwycił kto głosował na tę mapę i wyświetlał na następnej specjalnie dla tych co nie chcą jej grać :firedevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie za zbędne, czas oczekiwania na wpisanie rtv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie to można skrócić, chociaż chwila grania na nowej mapie jest przydatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to można skrócić o tą godzinę darmowego Provipa, bo w sumie to gracze płacą za 11 godzin Provipa dziennie, tylko druga kwestia jest taka, że jak gracze zdążyli  się przyzwyczaili, że Provip jest do 11. Reszta na nie, bo mapy nie są często grane a i tak gracze mogą wpisać po paru minutach rtv, a co do Provipa to musi być taki jaki jest w rzeczywistości, żeby było wiadomo za co się dokładnie płaci.

Nie będę robił nowego tematu, dlatego napiszę tutaj, mianowicie odnośnie bugowania tarczy (np. biegasz z ak i odbijają się od Ciebie pociski), kilku graczy na to narzeka, że wystrzela magazynek i 3/4 pocisków się odbije, czy my mamy pozwalać na wykorzystywanie tego bugu, czy jakoś reagować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Dnia 17.03.2018 o 12:52, Esprit napisał:

czy my mamy pozwalać na wykorzystywanie tego bugu, czy jakoś reagować?

 

Też proszę o wypowiedz np @NWN_LUZ bo dzisiaj znowu była takla sytuacja że jeden gracz non stop biegał z tarczą i kałachem i zdania pomiędzy adminami były podzielone co robić !  

Wywalać czy pozwalać !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zamiar wspomnieć o tej sprawie z bugowaniem tarczy. Proponowałbym karanie takich graczy którzy robią to celowo i systematycznie, albo po prostu zablokować możliwość kupowania tarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale dzisiaj już qw... nie wytrzymałem.  Ludzie latają z kalachami awp z tarcza. Zaraz będziemy mieli coraz mniej ludzi na serwie bo każdy się wkurza. Lecę na gościa i wale prosto w niego (nie widać tarczy) i nie dostaje nic. Tutaj nie ma już żadnej frajdy... wywalić te tarcze bo to naprawdę nie ma sensu. Mysle ze po dzisiejszym dniu większość to potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie zabrońcie te bugowanie tarczy bo lece WALE w typa cały magazynek a on mi bania bo wszystko sie od niego odbija Pozdrawiam aspi .!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fy_snow do kasacji ! "Orlig" może zostać ;) Grałem tutaj dwa razy i dwa razy do końca była grana o dziwo :P

22 godziny temu, AspiratiO_Crew! napisał:

Wezcie zabrońcie te bugowanie tarczy bo lece WALE w typa cały magazynek a on mi bania bo wszystko sie od niego odbija Pozdrawiam aspi .!

 To strzelaj w nogi :D Nie no.. usunąć ten bug jakoś, lub zabronić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu tarcz...

o czym my właściwie tutaj rozmawiamy?

Dla mnie sprawa jest oczywista, że o ile samej tarczy można używać, bo po to została dodana do VIPa, to jej bugowanie, poprzez używanie razem z AK/M4 itd to jest na równi traktowane z bugowaniem mapy.  

 

Ja za to banuje po uprzednim ostrzeżeniu słownym gracza (załóżmy, że ktoś może nie ogarniać, tak jak z teksturami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej bugowanie tarczy nie były nagradzane banem, ponieważ zdarzyło mi się napisać do admina że pewna osoba buguję.

Miał go sprawdzić i nie wiem czy sobie zapomniał czy coś, ale ta osoba bugowała sobie tą tarcze nagminnie co rundę.

Koniec końców nie była nagrodzona banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugowanie tarczy jest bardzo nieprzyjemne , zwłaszcza dla graczy AWP bo wtedy praktycznie nie mają szans na zabicie 2 osoby nie ważne jak dobrzy są :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.