Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Propozycja zmian


krzesław_morderca

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwie propozycje.
Czy da się zmniejszyć cenę założenia klanu? 120$ to bardzo dużo
Czy da się zwiększyć kasę za killstrike? teraz dostaje się +10 punktów i +0,15$ . Punkty spoko, ale ta kasa to jakaś kpina. Dajcie chociaż 1$ bo jednak killstrike nie każdemu wychodzi i na pewno nie co rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA 

Opcja /klan jest dopiero testowana i jest nieoficjalna, zawiera sporo błędów które z dnia na dzień będą naprawiane i udoskonalane przez Alberta. Uważamy ze założenie klanu jest opcją ekskluzywną i dlatego tyle kosztuje. 

 

W tym momencie aby założyć klan trzeba spełnić nastepujące warunki:

- Posiadać rank 2200,

- zapłacić 120 $, 

Dla kogoś kto wbił ten rank 120 $ to nic.

 

Opcja z killstrike również weszła wczoraj i też jest testowana. Jeśli gracze będą chcieli zwiększymy "siano" za killstrike. Ale miejmy w głowie ze gracze lubią się umawiać "ej daj się zabić bo brakuje mi 2 kili do killstrike", więc na pewno nie będzie to taka kwota jaką proponujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klanu, spoko
Gracze się lubią umawiać ale  przy cenach na jackpocie 1 $ nie jest wcale za wysoką kwotą.  żeby sobie nazbierać na jackpot dla kosy potrzeba aż 12 serii z rzędu przy kwocie 1$, wg. mnie wcale nie jest za wysoka. Może zrobić losową kwotę? raz 0,15, następnym może być 0,35 albo 0,75 czy 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro killstreak zazwyczaj wpada lepszym graczom, to by inni mieli szansę proponuję za czas grania również coś dawać w danym dniu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja

Ale się zacznie jak kiedyś o skrzynki :)

Każdy (nie ważne młody czy starszy) będzie w każdej rundzie mówił "daj się zabic bo kilstreaka muszę zrobić "

Jestem za pomysłem Mordercy lecz do 0.50$ gdyż takie "proszenie" innych graczy jest męczące i uporczywe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jeżeli gracze mają się zgadywać to raczej wybiorą opcję zabijania się ze scouta bo to najszybciej można zrobić, wątpię żeby ktoś dogadywał się za 0.5 albo 1$ (chociaż pewnie i tacy się znajdą)

imm a co z pomysłem zarzuconym wcześniej? chodzi o te misje broni szturmowej itp. 


Drobne rozmycie tematu - Doda ktoś mi svipa za szczęśliwą trójkę? wygrałem za luty a już połowa marca i dalej nie mam :)

Edytowane przez krzesław_morderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo heeeeej,

za Kill Streak od teraz otrzymamy 0.5 $ na dzień dzisiejszy jest to w przybliżeniu 1,60 polskiego złotego !!! Wydaje mi się to optymalna ilością jako nagroda za Kill Streak'a. W najbliższym czasie dodamy misje klanowe coś typu:

 

  • Zabicie drużynowo ileś tam kili
  • Zostań najlepszym graczem rundy.
  • Wygraj pojedynek w mniej niż 10 Sec (Ileś razy bo to klanowo wszystko)
  • Zróbcie klanowo bigos (Co do tego nie jestem pewny, nie wiem czy na pewno bigos)
  • Ileś zabić z kosy ( standard )
  • Wygraj pojedynek bez utraty życia.
  • itp .. .To co za proponujecie

 

*Wszystko misje nie będą liczone dla osób z klanu. (np Wygrany pojedynek z kimś z klanu nie zostanie zaliczony. A nawet osoba musi być z innego klanu, czyt. musi mieć inny klan!, aby misja się zaliczała)

 

Wszystkie te misje które wypisałem to na razie tylko przykłady i jesteśmy otwarci na propozycje.

Nagrodą za misje będzie wycieczka do czarnobyla, lub fukuszimy (Tutaj do wyboru), lub co raczej częściej, $dolary$ na serwerze no bo przecież wiadomo zielonych nigdy nie za dużo. Także jeżeli ktoś ma jakieś propozycje co do misji, to proszę pisać w tym temacie, a z pewnością to przeczytam.(Raczej nie przeczytam ktoś mi po prostu przekaże ale Ciiii...)

 

No tooo heeeeeej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można te misje zliczać, że każdy członek musi je zrobić określoną ilość razy, by jedna osoba nie wyręczyła dziesięciu innych. :evil:

A co do killstreak można walnąć losowane od 0.1 do 0.5 dolca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
-> ZAMKNIĘTY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.