Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Sprinter


maselko2036

Rekomendowane odpowiedzi

	Godzina, data zdarzenia: Diś okolo 8-9

	Mapa: am_dusthole

	Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Spr!nter'a

	IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nwm

	Opis sytuacji: zdenewowalem się i zacząłem obrazac 1 z graczy a sprinter bez ostrzeżenia dał mi bana na 1dzien, dzien? to chyba nieco zaduzo? za obrażanie

	Dowody, świadkowie zdarzenia: jest jeden swiadek ktorego wyzywalem bo bylismy w 3 ale watpie ze on pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli obrażałeś gracza lub  admina to  admin może dać Ci , od najniższy wymiar kary , a może dać Ci najwyższy . Ja za obraze daje na 3 dni . Jak dla mnie ban słuszny .

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem jak obrażałeś gracza ale  bez przesady żeby coś takiego napisać.. 

 

20180316083139_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 niecenzuralnych określeń w  zdaniu zawierającym 9 słów, nieźle. Nadal uważasz, że ban niesłuszny ? Uważam, że dla gracza tak perfidnie obrażającego to będzie dobra lekcja. Być może więcej tak nie zrobisz lub chociaż się zastanowisz przed napisaniem następnej takiej wiązanki. 

 

Pozdrawiam Imm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył, że tylko 1 dzień, więc szukaj plusów w tym zdarzeniu. Przedstawiono dowód, a na takie coś świadek nie wybroni Ciebie. 

 

Edit: zostawcie temat dopóki nie ustawie szablonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na Sprinter
  •  Privo zablokował(a) ten temat
  • Spr!nTeR odblokował(a) ten temat
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.