Skocz do zawartości

Programy adobe za darmo?!


Lil Kube

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszytkim z tego co widziałem to wszystkie poradniki są odnośnie cs'a, ja mam coś dla przyszłych grafików oraz osobom zainteresowanych programami Adobe.

 

 

Bedzie nam potrzebny winrar lub 7 zip

 

Krok 1.

Wchodzimy na https://www.adobe.com/pl/creativecloud/desktop-app.html - pobieramy oraz tworzymy konto.

 

Krok 2.

Wybieramy program który chcemy pobrać po przez aplikacje Adobe creative cloud i pobierarmy.

ezgif.com-gif-maker.thumb.gif.3259c8e1258b15530dfa3e622a85835d.gif

 

Krok 3.

Po pobraniu sprawdzamy czy program działa. Kikamy opcje wypróbuj.

Jeżeli program działa wyłączamy program.

1.PNG.990ca50b867e99328ad8aacd352f5dca.PNG

 

Krok 4.

Pobieramy AMT crack - lINK NA PW

 

Krok 5.

Po pobraniu wypakowujemy na pulpit i otwieramy.

 

Krok 6.

Szukamy naszego programu w programie AMT

(Upewnij sie czy wersja cracku sie zgadza z naszym programem np. Jeżeli pobraliśmy program cc 2017 kikamy na tą samą wersje. )

2.1.thumb.gif.746a3c75a57186011777608ce63b2924.gif

 

Krok 7.

Po znalezienu naszej wersji kikamy install.

Przechwytywanie2.PNG.ac151eca1582790c15e3d3747ea7dfcd.PNG

 

Krok 8.

Wchodzimy w adres docelowy naszego programu Adobe (w moim przypadku to Adobe Premiere Pro).

I podmieniamy pliki amtlib.dll

Standardowy adres docelowy:      C:\Program Files\Adobe

ezgif.com-gif-maker.thumb.gif.4e375b33bbb5a75cbfc22f87c3dbe81b.gif

 

GOTOWE!

Nasz program teraz bedzie działał nawet po ukończeniu naszego próbnego czasu .

Żeby uniknąć jakich kolwiek problemom nie klikaj Uaktualnij

11.PNG.138e3375c372d65b8a643d26ac3578b8.PNG

 

Jakieś problemy/ errory ?

pisz niżej !

 

JEŚLI POMOGŁEM DAJ PLUŚIKA!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i kradzież ale co w tych czasach to nie kradzież, mogę się założyć że masz coś na kompie co zostało zcrackowane, lub na tel muzykę która była pobrana z internetu. Jak dla mnie to nie ma znaczenia czy program jest piracki czy nie. Jeżeli da się zdobyć takie programy jak Adobe za darmo i robi robotę  to raczej trzeba myśleć pozytywnie. Chyba lepiej zrobić coś w profesjonalnym programie niż paint'cie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi lecz źle trafiłeś... Nie posiadam nic co nosiło by znamiona kradzieży bądź piractwa. Nie trzymam muzyki na telefonie gdy jest ona dostępna za śmieszne pieniądze na Spotify.

 

 

Mówisz iż nie ma to dla Ciebie znaczenia czy jest to legalny program czy też perfidnie skradziony... Widzisz nie życzę Ci aby ktoś kiedyś skradł Ci jakąś Twoją pracę, na ten przykład graficzną gdy Ty liczyłeś na to że ta właśnie praca przyniesie Ci zarobek.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lil Kube, ale z takim podejściem tej kradzieży własności intelektualnej będzie więcej i więcej... 

Ja na ten przykład nie piracę, bo grozi to naprawdę ogromną karą pieniężną... :> I jakoś żyję.  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocne jest ściągnie na sieć możliwych problemów prawnych? 

 

Może jeszcze pomoże nam okraść żabkę bo co to za różnica... Czy zapłacę czy nie, chyba lepiej pić wódkę premium niż nalewkę ( 

Chyba lepiej zrobić coś w profesjonalnym programie niż paint'cie  )

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boziak. Nie wiem jak ty ale nie mam takiej kwoty pieniężnej aby mnie było stać na takie programy. I Nie robię tego dla pieniędzy bo nie widzę żeby mi ktoś tu za to płacił, robię to dla wyksztalcenia, a jak w przyszłości stanie się to moją pracą to napewno wszystko legalnie zakupie, jeżeli to cię tak bardzo irytuje może sam mi coś zafundujesz ? :) 

 

 

@^*тнeozzғan^* Nie sądzę żeby jeden post na forum zmieniło całe podjście do piractwa, wiem tak grozi i robię to na własna odpowiedzialność :)

 

@Boziak. jak na webmastera trochę nie wypada nie znać regulaminu, polecam się zapoznać ;)

1.6 Administracja CS-LUZownia.pl nie ponosi odpowiedzialności prawnej za treść umieszczaną przez użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Każdy kto myśli iż taki punkt w regulaminie jest w świetle prawa wiążący, jest skończonym idiotą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

wy dzis kurde wszyscy okres macie ?????????????????

Edytowane przez Cre[A]tOr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.