Skocz do zawartości

[♻] Pytanie tygodnia #8


0zzfanka

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

5a6f938c77fef_Beztytuu.png.c2a86bd30f1891071d2bf06d729903b4.png

 

 

 Czy według Ciebie istnieją jakieś obce formy życia we wszechświecie?
 

giphy.gif

 

>>>Pytanie Tygodnia #7<<<

Edytowane przez ^*тнeozzғan^*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat :)    Moje Zdanie jest takie,że  NASA coś ukrywa i coś jest oprócz nas.Ostatnimi dniami przesiaduję  w tym temacie oglądam,czytam itd. NASA JEST ZWIĄZANA Z NWO CZYLI ILLUMINATAMI czyli osobami które jako gartska tylko wiedzą... Są różnę dowody jak filmiki gdzie przelatuje coś co nie jest kometą...Niektórzy ludzie z NASA opowiadają,że  w gwiazdozbiorze ORIONA żyją inne cywilizacje... Albo oni się boją nas albo jesteśmy zbyt słabi ale dla mnie to oni się nas boją i tyle ;)  mentalność  Polaka ich przebija umysłowo :). Do tego w starożytności możliwe,że odwiedzili nas jak i teraz odwiedzają nas :) ale tam chciałbym poznać jakąś panią ufo :)  Nie mam siły więcej pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, myślę, że tak .  Tak jak uważa @SOT to i moim zdaniem też NASA może coś ukrywać .  Dla mnie najbliższa teza, której wierzę to istnienie kosmitów xD .  Nie będę się tu rozpisywał . Odpowiadając na pytanie - tak., moim zdaniem istnieją jakieś obce formy życia we wszechświecie .  

Edytowane przez D@wid0
 0zzfanka,
Ależ proszę bardzo! Rozpisz się, na to liczę w każdym nowym wydaniu "pytania" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy zbyt małe móżdżki, żeby niektóre rzeczy pojąć. NASA wiele rzeczy ukrywa przed zwykłym Kowalskim, ale myślę też, że to poniekąd dla naszego dobra. ;) 

Jeśli ktoś zakłada, że stworzył nas Bóg, to znaczy:

"dzień pierwszy – stworzenie światła i oddzielenie go od ciemności,

dzień drugi – stworzenie sklepienia niebieskiego oddzielającego wody górne od dolnych,

dzień trzeci – stworzenie lądu i roślinności,

dzień czwarty – stworzenie Słońca, Księżyca i gwiazd,

dzień piąty – stworzenie zwierząt wodnych i latających,

dzień szósty – stworzenie zwierząt lądowych i człowieka,

dzień siódmy – dzień odpoczynku"

To kto stworzył BOGA?! 

Jeśli UFO, to skąd jest UFO? 

Istnieje jeszcze teoria wielkiego wybuchu... Ok, ale skąd ten wybuch? :D 

Mój mózg już się lasuje... Wole przyziemne rzeczy. :P 

 

giphy.gifgiphy-downsized-large.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Hmm. kurcze, wydaje mi się, że coś jednak może tam istnieć, nad tą płaską ziemią :P  ale mówiąc szczerze, średnio mnie to nawet interesuje ;) Nawet gdyby zostało udowodnione,  że obce formy życia istnieją, to z pewnością w moim życiu wiele się nie zmieni i dale będę grał w csa :D tyle, że razem z ufoludkami  xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na Pytanie tygodnia #8
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.