Skocz do zawartości

Propozycja.


Pomidor

Rekomendowane odpowiedzi

1. Witam. Moją propozycją jest dodanie na serwer możliwośći sprzedaży skinów. Więc chodzi o to, że jeżeli ktoś napisze komendę /sprzedaj to może sprzedać swój skin. Jakiś do broni i nie komuś tylko tak jakby komputerowi wiadomo o co chodzi chyba. Tracisz skin a dostajesz $. I właśnie moim zdaniem jak już by weszło to np. jak skin jest wart 20 $ to dostajesz połowę kasy jak go sprzedaż czyli 10 $. Myślę że jest to fajny pomysł i wielu osobom się spodoba które grają na serwerze.
2. A moją drugą propozycją jest po prostu dodanie więcej skinów na serwer bo przepraszam ale szczerze mówiąc jest mało skinów do każdej broni. Jeśli będzie trzeba mogę podać linki do borni do danej borni a H@ serwera będzie tylko wgrywał. Ja chętnie poszukam skinów i będę mógł podać link do danej broni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie crashować wątpię. Na innych serwerach jest o wiele więcej skinów i nie czuć różnicy na fps. Jak ktoś ma dobry komputer nie ma problemu. A dodanie kliku skinów nie scrashuje serwera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.