Skocz do zawartości

Cos sie dzieje ;[[ znowu


Squbaniec

Rekomendowane odpowiedzi

witam , chciałem poinformowac ze znowu cos sie dzieje na serwerze gracze dostaja odznaki za darmo , wiem ze to bład bo sam dostałem przed chwila na mapie dd2_long odznake : WETERAN Z BRONIA SNAJPERSKA gdzie z snajperki mam okolo 100 zabic tylko , no to jak to mozliwe .... a dla potwiedzenia ze inni gracze tez dostaja odznaki mam ssy na ktorych widac np jednego delikfenta :] ile ma zabic a jakie dostaje odznaki na granej mapce ..

[url]http://www112.zippyshare.com/v/ADQyRGbQ/file.html[/url]

A dla wszystkich graczy ktorym wpadaja te odznaki i nawet zaden nic nie napisze ( tylko ciesza jape ze dostał/a) ... moze to glupio zabrzmi ale pozdrawiam was srodkowym palcem . Za wyrazenie przepraszam ale zrozumcie , złosć czlowiek stara sie gra a tu taki sobie dostaje nagle profeske albo agenta , ja powtarzam poraz kolejny tez otrzymalem wlasnie przed chwila weterana ze snajperka gdzie mam okolo 100 zabic . Ale dlatego porobiłem te ssy, mysle ze wystarczajacy dowód .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie i nawet niewiem co to ten plugin , no ale to chyba bezssennsu ze odznaki agenta wpadaja za darmo ... bez przesady, albo gramy zeby wbijac odznaki albo gramy zeby dostawac je za darmo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tomek^^']to nie błąd tylko taki plugin :)[/QUOTE]
XDDDD

to błąd a nie plugin (plugin przyznam że fajny ale nie coś nie działa prawidłowo), potwierdzam
#szybkogramyzanimnaprawioXD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.