Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Zmiana na serwerze


seba_1805

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli byłaby taka możliwość to kiedy jest preparing przez te ~3 sekundy aby było można założyć tłumik na m4a1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem,ale został rozwiazany.Gdy odpalasz csa wpisz w konsoli pokolei:

Bind "q" "+switch"

Alias "+switch" "lastinv"

Alias "-switch" "lastinv"

Następnie wejdź w opcje i znajdź:last  weapon used i zbinduj se jak ja mam naprzyklad pod "q".

Powoduje to gdy klikniesz q to przeuca ci bron podwójnie,masz M4 zakładasz tłumik i klikasz "q" to zmieni ci na pistolet i automatycznie na M4 z tłumikiem 

Mam nadzieję że pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie,te komendy polegają na tym jak klikniesz "q" to bron się zmienia 2 razy.

Naprzykład masz M4 klikasz ppm a nastepnie "q" to automatycznie przeżycia ci. Na pisotola,a następnie na M4 ponownie.

Jak ci nie działa to coś zle wpisujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "q" działa jak najbardziej ale to nie zmienia faktu że jesteś bezbronny przez te 2 sekundy kiedy zakładasz tłumik. Niekiedy mapy są tak małe, że się nie da tego zrobić i przeżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.