Skocz do zawartości

[♻] Pytanie tygodnia #12


0zzfanka

Rekomendowane odpowiedzi

 

5a6f938c77fef_Beztytuu.png.c2a86bd30f1891071d2bf06d729903b4.png

Jak trafiłeś/trafiłaś na CS-LUZOWNIA? 

 

animation-b59e172542b8bced799384d495486c96913b0037024411a558a806cff7e3988f.png

>>>Pytanie Tygodnia #11<<<

 

 

 

 

 

Edytowane przez ^*тнeozzғan^*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko  przez moje urodziny :( Bo grałem w komputer ii Ta zła Bociara z tym złym Tomkiem mówili mi żebym grał u nich na bf2 + 4fun iii grałem  i admina dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziak przeniósł swoj serwer,  juz nieistniejący,  tutaj, wiec poszedlem za nim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem tutaj sprowadzony z innej sieci na stanowisko opiekuna przez dawną opiekunkę serwera oraz LUZa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na samą sieć trafiłem chyba przez reklamę. Wszedłem patrze :imm: grają, patrze bliżej :imm: fajni ludzie i fajny klimat(only DD2 <3). Pograłem sporo jako user nawet brałem udział w konkursach itp. Nawet miałem 2 razy sski robione. Po jakimś czasie @DZIADEK99 zmusił mnie do złożenia podania (siłą) na DD2. Dużo, dużo później zabrakło opiekuna na Multiarenie. Dobry wujek @kieras zaproponował mi wolną posadę (jeszcze wtedy nie wiedziałem na co się piszę ! - dzięki kieras!). Następnie zabrakło opiekuna na Jackpotcie a na multiarenie urodziło się 4 opiekunów. Więc przeszedłem na Jackpota oby tam pomóc rekrutować nowych adminów i pilnować porządku. I tak zostałem do dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Kiedyś grałem z LUZem na innej sieci i mnie tu zaprosił. Pograłem z tydzień i ktoś mi zrobił ssy, których nie mogłem znaleźć na kompie ( wiem, zalatuje ściemą, ale taka była prawda ;) informatyk ze mnie żodyn ) no i musiałem się pożegnać z LUZownią na jakieś, jak mnie pamięć nie myli ok. pół roku, ponieważ potem ktoś bardzo mądry chyba usunął wszystkie bany, bo mogłem normalnie już tu grać :) 

 

ps. jak coś, od tamtej pory miałem już robione parę ssów, także jestem czysty :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na Luzownie trafiłem poprzez kolegę , który namówił mnie do grania na serwerze [5maps] Było to już ,aż 1,5 roku temu :) I od tamtego czasu zaczęła się moja  przygoda na waszej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzieckiem dusta i szukałem serwera, ktory ma wyłączone przenikanie przez ciała i flesze na swoich nie działają. Pierwsza zagrana runda i oczka mi się zaświeciły bo to był ten! Poduczyłem sie grać obserwując ze spec jak grał Wenia. Jak sie wystarczająco naoglądałem to po prsotu robiłem to co on i top1 od tamtej pory kiedy tylko grałem nie odpuśiłem :D 45 tyś fragów juz zrobiłem na duście i na pewno bedzie kilka razy wiecej :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Michał zakładał sieć , napisał mi  bym wbił na serwer. Mimo , że miałem już nie wracać do świata cs'a  to Michał mnie namówił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dobrych serwerów, trafiłem przez przypadek :D Ale jak widać, trafiłem dobrze! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu szukałem serwera typu Diablo albo BF2, aż w końcu znalazłem BF2 właśnie od CS-Luzownia, po 3 dniach Tomek z Bociarą namówili mnie na zakup steam i adminowanie na w/w serwerze. Wyszło tak że zostałem do teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na Pytanie tygodnia #12
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.