Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] propki


spizgany krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to ,żeby z powrotem wprowadzić na serwer famasa?

Zmienieniu systemu rankingu polegałoby to na tym ,że osoby które mają identyczne statystyki są koło siebie

Dzisiaj np wyglądało to tak

pierwszy gracz miał staty 2023/1856 i jest 767

a drugi gracz  ma 857/601 i jest 15.

Wypowiadajcie się co o tym myślicie 

Pozdrawiam spizgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można by było dodać spowrotem tego famasa bo to broń jak każda inna, jeśli ktoś nie ma ochoty nią grać to niech nie gra, ale poczekamy na inne głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE . Arenki są małe, famasem łatwo się wcelować i zabijać seriami nawet z respa. Tu nie chodzi o to, że ktoś nie chce grać Famasem. Tu chodzi o to, że ktoś nie chce aby jego przeciwnik grał z famasem. 

Drugiej propozycji nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z famasem również jestem na nie. Broń uporczywie irytująca w rękach dzieciaków, które nie umieją grać.

Nie będę zakładał nowego tematu, to napiszę tutaj. 
Jak zmienić ustawienie tego huda gdzie była napisana ranga, nazwa skinu, statystyki itp. Ktoś przesunął to w prawo i znajduje się pod killroundem, jest nałożone na siebie i wszystko jest nieczytelne. 
Denerwuje mnie to, że jak coś dobrze działa to trzeba koniecznie to zmienić i spier...... Tak, ponarzekam sobie.

Edytowane przez krzesław_morderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do famasa jestem na kategorycznie NIE z  2 powodow :gracze będą się wyzywać oraz skarżyć się na u@.

Co do pytania @krzesław_morderca

Niestety obecnie nie da się a też z chęcią dałbym sobie hud'a na środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, K4PP4 napisał:

Co do famasa jestem na kategorycznie NIE z  2 powodow :gracze będą się wyzywać oraz skarżyć się na u@.

Co do pytania @krzesław_morderca

Niestety obecnie nie da się a też z chęcią dałbym sobie hud'a na środek.

 

@Albertd Jak myślisz? Dałoby rade przywrócić im tego huda na środek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie jestem odpowiedzialny za csgo, ja mogę przemieścić jedynie hud od areny. Osobiście ten hud z csgo jest tragiczny na pół ekranu. Aby przemieścić ten hud trzeba pisać do chyba oena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Albertd napisał:

Niestety ja nie jestem odpowiedzialny za csgo, ja mogę przemieścić jedynie hud od areny. Osobiście ten hud z csgo jest tragiczny na pół ekranu. Aby przemieścić ten hud trzeba pisać do chyba oena.

Jak byś mógł to przywróć na środek :)

Gdyz w miejscu obecnym hud'a jest napis z kim walczymy,a to się strasznie zlewa z hudem.

Byłbym ci wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ja zmieniałem xD

Nie wiem kto to zmienił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

famasa na 100% nie będzie, za łatwa była by gra z nim bo jakiś gracz weżnie go i zabije gracza i od razu bedzie wyzywanie itp... (było to już bo sam miałem z tym sprzeczność i same bany...) a ranking taki jest i taki będzie bo tego raczej nie będzie się dało się zmienić. a co to hud csgo moim zdaniem nie zasłania tak żeby nie dało się grać ( ja bym to zmienił ale nie wiem kto to robił więc niech zmienią!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.