Skocz do zawartości

[♻] Pytanie tygodnia #14


0zzfanka

Rekomendowane odpowiedzi

 Myślę że tak. Zarabiając w młodym wieku zaczynamy rozumieć ile rodzice muszą poświęcić żeby nam te pieniądze dać, poznajemy wartość pieniądza i uczymy się  go szanować. Daje Nam to też nowe doświadczenia i często pomaga Nam rozpocząć prawdziwa karierę zawodową , tzn. często dzięki pracom sezonowym czy dorywczym w młodym wieku znajdujemy posadę po zakończeniu edukacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Paweł. Naprawdę niektórym przydałoby się trochę ciężko popracować, żeby widzieli ogrom trudu włożonego przez rodziców, którzy właśnie swojemu gówniakowi kupili srajfona za 3 tysiące złotych. SIC! :D 

Pracowałam przy ulotkach, przy wykładaniu towaru i miałam na swoje zachcianki jakieś grosze. Widziałam ile czasu trzeba poświęcić, żeby obejść ponad 24tyś miasto pieszo z kilogramami ulotek. Najgorzej było w jesienne, deszczowe dni... Ale dałam radę i gdybym drugi raz miała podjąć tę decyzję, to byłaby taka sama.

Co prawda byłabym bardziej wyszczekana co do faceta, który nam te ulotki przywoził, bo nabijał na nas kasiorkę niezłą a nam dawał resztki... no ale cóż. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca przede wszystkim uszlachetnia człowieka. Młodzież w dzisiejszych nie docenia tego co ma i co dostaje od rodziców.. Kiedyś inaczej szanowało się dane rzeczy bo było trzeba na nie zapracować. Niektórzy ciężko fizycznie musieli w wieku szkolnym  zarobić na "pierwszy lepszy telefon".. Rodzice oddają swoje ostatnie grosze by ów dzieciaki miały cokolwiek , ale niestety nie jest to szanowane w 70% przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na Pytanie tygodnia #14
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.