Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTE ☑] 2serwery cs 1.6, 1serwer cs:go


Trivor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na wstępie  chciałbym zaznaczyć że serwery ostatnio kuleją z powodu upadku aktualnej sieci serwerów - brak popodpinanych usług(sklepik, bans), reklamy przedłużane na odwal się-wspolne konto cssetti z wlascicielem tamtej sieci(dopiero od wczoraj została wykupiona normalnie reklama). Ogólnie właściciel dawnej sieci serwerów olał sprawę, nie przedłużał żadnych reklam, nie interesował się siecią od około miesiąca, dlatego też takie statystyki.

Serwery mają już wysokie staże.

Jailbreak jest u mnie już około 2 lat, przerabiana przeze mnie ciągle paczka

DD2 ponad rok czasu

Mirage ponad rok czasu

Serwery zajmowały zawsze na prawdę wysokie pozycje, ich IP są znane - pokaże wam to na screenach niżej jak wyglądała ilość graczy gdy sieć była stabilna.

Aktualnie są stawki 5.04 na cssetti od wczoraj, serwery zaczynaja sie powoli zapelniac. Po podpięciu się pod działającą sieć wykupię dodatkowe boosty i serwery wrócą do swoich dawnych rankingów

 

 

 

DD2 - tutaj widać wykres graczy z ostatniego miesiąca, gdy zaczeła padać sieć serwerów ranking poszedł w dół, po dojściu do sprawnej sieci wróci na pozycje

server_players.php?GSID=5813066&start=-1

  • 1. Typ serwera: Only DD2
  • 2. Staż  serwera: Ponad rok czasu
  • 3. Ilość slotów: 32
  • 4. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.64:27070/
  • 5. Reklama zakupiona? [TAK/NIE]: Tak + będą nowe po stabilizacji
  • 6. Pozycja w rankingu [link]: Tutaj coś mi GT zablokował pozycję, napisałem już do nich Ticket. Pozycja za czasów jak wszystko działało wahała się na 300-600. Teraz przez upadek sieci pewnie jest trochę gorzej
  • 7. Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: Wyjaśniłem wszystko wyżej, szukam na już ogarniętej sieci dla mnie, graczy i serwerów
  • 8. Udostępniasz serwer pod konkursy: Tak
  • 9. Przekazujesz serwer na konto właściciela [TAK/NIE]: Nie
  • 10. Kontakt: gg 2765288, steam Trivor Spiwor

 

 

 

Jailbreak - tutaj widać wykres graczy z ostatniego miesiąca, gdy zaczeła padać sieć serwerów ranking poszedł w dół, po dojściu do sprawnej sieci wróci na pozycje

server_players.php?GSID=5493799&start=-1

  • 1. Typ serwera: Jailbreak +svip/svip/mvip + zabawy
  • 2. Staż  serwera: 2 lata już będzie
  • 3. Ilość slotów: 26
  • 4. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/46.105.43.92:27395/
  • 5. Reklama zakupiona? [TAK/NIE]: Tak
  • 6. Pozycja w rankingu [link]: Przed upadkiem sieci wahało się 1300-1500, teraz 2.2k jest
  • 7. Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: Wyjaśniłem wszystko wyżej, szukam na już ogarniętej sieci dla mnie, graczy i serwerów
  • 8. Udostępniasz serwer pod konkursy: Tak
  • 9. Przekazujesz serwer na konto właściciela [TAK/NIE]: Nie
  • 10. Kontakt:gg 2765288, steam Trivor Spiwor

 

 

Mirage CS:GO. Z miragem jest taka sprawa, że wygasł mi 4 dni temu, jeśli się uda dołączyć to od razu go przedłużę, tak wyglądała ilość graczy przed wygaśnięciem, gracze wrócą

server_players.php?GSID=5623806&start=-1

  • 1. Typ serwera: Mirage only 
  • 2. Staż  serwera: Rok
  • 3. Ilość slotów: 21
  • 4. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/185.40.196.238:30001/
  • 5. Reklama zakupiona? [TAK/NIE]: CS:GO, nie ma reklam specjalnie sensownych
  • 6. Pozycja w rankingu [link]: Highest (past month): 1091st   Lowest (past month): 4332nd - po opłaceniu wróci
  • 7. Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: Wyjaśniłem wszystko wyżej, szukam na już ogarniętej sieci dla mnie, graczy i serwerów
  • 8. Udostępniasz serwer pod konkursy: Tak
  • 9. Przekazujesz serwer na konto właściciela [TAK/NIE]: Nie
  • 10. Kontakt: gg 2765288, steam Trivor Spiwor

 

 

Serwerów nie przekazuje z prostego powodu, już za długo je mam, jestem przywiązany, a raz już mnie jedna sieć tak w balona zrobiła. Przez 2 lata byłem z nimi tylko na 2 sieciach i zmiana sieci na inną była spowodowana tylko upadkiem sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, jestem opiekunem jednego z serwerów (JailBreak),
1.Mają długi staż.
2.Są ciągle aktywne.
3.Po dojściu na sprawną sieć wrócą do świetlności. 

 

Edytowane przez Sceptyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tak

STAŻ 

wie chłop co robi :D

Sloty :D

Pozycje w rankingu :D

 

Edytowane przez Vanish :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Na nie

 

1. Na sieci już jest dd2 po co konkurencja? Po za tym masz GT rank blokowany dowody --> https://scr.hu/4XyKXk

 

2. JB średnio się kreci.

 

3. Serwer cs go *OFF*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Podanie: PRZYJĘTE.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.