Skocz do zawartości

Pod Ostrzałem #2 Tajemnica.


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

2PFTNMAA.png

Witajcie w kolejnym "Pod ostrzałem"! Tym razem pod celownik trafiła @Tajemnica. Zapytałem kilka osób co sądzą na jego temat.

 

Pytania:

Co sądzisz o wkładzie tajemnicy na rzecz naszej sieci?

Co sądzisz o jej podejściu do użytkowników i spraw forum.

A oto odpowiedzi :

 

Użytkownik :1

Coś tam robi, najczęściej lody z kłosa ale Ciii..  a tak na serio no to robi robotę C: No dla niektórych osób jest miła dla niektórych toxic.

 

Użytkownik :2

jest bardzo pomocna jest  na właściwym miejscu jakim jest junior head admin ;)

 

Użytkownik :3

Matiii, co ja mogę odpowiedź. Nie odpowiem, nie znam. Nowy użytkownik ze mnie ;d

 

Użytkownik :4

Tajemnica jest niesamowicie elokwentną kobietą, rozwiązuje spory, jest świetną mediatorką. Generalnie jest bardzo pracowita a przy tym papa jej sie nie zamyka. Wg mnie jest rozpoznawalną osobą.
oficjalnie to tajemnica to spoko morada która lubi poamgać 2  osobie.

Nie znam jej za dobrze, ale wiem że wszędzie jej pełno i większość ją lubi, jest pomocna, całkiem sprawnie radzi sobie w ogarnianiu tego grajdołka.

 

Użytkownik :5

Jak dla mnie mega dziewczyna , czasem jest wybuchową babką jak ją ktoś wnerwi to lepiej nie podchodź , a co do rangi daje radę i to  się liczy.

Moim zdaniem Tajemnica wkłada dużo do naszej sieci.
 

Użytkownik :6

Pomaga, krzyczy i wkurza.
 

Użytkownik :7

Tajemnica ma dobre podejście do graczy dlatego każdy się jej boi.
Co do forum nie mam zastrzeżeń.

 

Użytkownik 8

Jest dobra w tym co robi.

Ogólnie to ja prawie, żę w ogóle tutaj nie siedzę na tsie, tylko przychodzę na Priva i bardziej jego tylko znam, więc nie mam

zdania.

 

Użytkownik :9

Ok jest

 

Użytkownik :10

 Znam ją od niedawna, ale super mi się z nią rozmawia, do każdego podchodzi indywidualnie. Świetnie się sprawuje w swojej roli. :)

 

Użytkownik :11
Nie szanuje 2/10

 

Użytkownik :12

Bardzo dużo przegląda tematów, chociaż na 4Fanie w grze nie wiedziałem jej nigdy, nie pisaliśmy za dużo. Jest osoba inteligentna która pisze w sposób zrozumiały,krotko, zwięźle i na temat. Super osoba :)

Spoko starsza Pani :D

Nie umiem na to odpowiedzieć xD

 

Użytkownik :13

Awans Tajemnicy się należy 

tajemnica ma duży wpływ na forum. Podejście do użytkowników ma bardzo dobre  tak samo jak na forum wypełnia swoje obowiązki :)

 

Użytkownik :14
Ania jest jak dobrze prosperująca, rzetelna firma. Po prostu godna polecenia! :D Tylko czasami chce dobrze popierając niewłaściwe zachowania, ale tych sytuacji jest tyle, że można policzyć na palcach u jednej ręki. Ogólnie rzecz biorąc ciekawa osba z wieloma pomysłami na rozkręcenie sieci. Widać u niej zaangażowanie. Pomocna kobitka, której lepiej nie zachodzić za

skórę. :D

 

Użytkownik :15

Cóż mogę powiedzieć, dobra dziewczyna, może rzadziej się zgadzamy niż zgadzamy, jednak tyle co ona zrobiła dla nas(sieci) to nikt nie zrobił ;).  Zaangażowana, mądra i przebojowa gąska!

 

Użytkownik :16

Tajemna jak Tajemna, czasami lubi denerwować niektóre osoby na ts3. Ale osoba z charakterem i w niektórych sprawach ma większe jaja niż większość administracji na tej sieci. Osoba wiarygodna i przejmująca się siecią, a także serwerami.

Uważam, że samą osobowością nadrabia swoje braki technicznie, ma dobre podejście do osób i dzięki temu, że jest wygadana potrafi przemówić do ludu. :P Zazwyczaj dobrze odmierza linijką problemy jakie ją spotykają, a przy okazji swoją energią i pomysłami wprowadza miłą atmosferę. Także przez to, że nie boi się pracować w zespole i jest skora do tego by podjąć wspólne działania staje się tą osobą rozpoznawalną na sieci nie tylko wśród administracji, lecz również wśród użytkowników.

 

 

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

 

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty!

 

Propozycję następnych osób prosimy pisać na dole!

Dziękujemy za udział wszystkim "ankietowanym" :)

Administracja CS-LUZownia.pl


 

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chetnie sie wypowiem na temat Tajemnicy?

Pomijając już to, że za sobą nie przepadamy uważam, że Tajemnica robi bardzo dużo dla forum i serwerów. Jest bardzo aktywna, rozwiązuje wiele sporów (czasem mozna zakwestionować jej decyzję, ale nikt nie jest bezbłędny), ma wiele ciekawych propozycji i ma spory wplyw na funkcjonowanie sieci.

Pozdrawiam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Przypał...” xD

Te 2/10 to jaja urwę xD 

Teraz tak na poważnie- bardzo miło mi się czyta te wszystkie opinie- nie wiem czy to ze strachu czy stanu faktycznego xD Hahaha 

Cieszę się też, że pomimo mojego ciężkiego charakteru i czasem nad wyraz wyolbrzymianych spraw, wciąż mnie lubicie, a praca która podejmuje jest doceniana. 

@Dziadek, ten Twój Alzheimer znów Ci coś pomerdal, bo nie prawda jest ze za Tobą nie przepadam. Lubię Twoja barwna i kontrowersyjna osobę :) 

Buziaki Luzaki ! Ide na imprezę pic Wasze zdrowie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica nie zrobiła salta więc też daje 2/10 xD

 

 

Btw. Taki ostrzał na moją osobę wyglądałby niezwykle zabawnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super super super! Poprawilabym jednak Mati wypowiedzi typu "nie szanuje, 2/10" w tym momencie mógłbyś pociągnąć za język i zapytać dlaczego, co nieodpowiada danej osobie, żeby to było jakieś bardziej konstruktywne :) a tak to ekstra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tajemnica to mega zajebista Kobieta zawsze pozytywna mega humor :D  i nie raz zawiewa niezłym wiatrem ale jest Najlepsza i Jedyna swoim rodzaju :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne ;) 

 

Też chcę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mateuszek przypiął/eła ten temat
  • 4 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.