Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Propozycja $$


moon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja w sprawie opisania pewnej propozycji na serwer. Bez zbednego gadania ani przedluzania chodzi dokladnie o cennik skinow , mowa tutaj aby dodac na serwer przy nazwie skina okreslona kwote [ + ] [ - ] zeby wiadomo bylo co w trawie piszczy bo ludzie czasami nie maja pojecia ile co warte i wystawiaja rzeczy ( skiny ) za marne smieszne pieniazki i trafi sie osoba ktora na tym zyska albo duzo straci, a jesli by sie to na serwer nie przyjelo to chociaz na forum w jakims dziale Multi Arena Serwer zrobic post na temat kazdego skina + zdj oraz kwota w przedziale od ilu do ilu zeby ludzi wysylac centralnie na forum a nie pisac kazdemu kwote ktorej i tak sam dokladnie nie wiesz i nie jestes pewny. Mysle ze to z mojej strony tyle prosze o pozytywne rozpatrzenie propozycji Pozdrawiam 

@ Admin MoonYy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie śmieszna sprawa. Bo ja zawsze piszę, że coś jest warte "za tyle ile" to wystawisz i "za tyle ile" ktoś to kupi. ALE

Jeśli zrobicie listę skinów i cennik to obiecuję, że postaram się przepchnąć to tak aby było zrobione. Ponieważ ja sam nie mam pojęcia co ile może być warte. 

Nie wiem czy się da dodać to przy nazwie skina ale wiem ze się da zrobić komendę /ceny, /cennik lub /cennik skinów. Będzie ona wyświetlała nazwy oraz ceny za dane skiny. Jeśli prześlecie mi listę skinów z cenami również mogę ogarnąć ładny temat na forum. 

 

Pozdrawiam Imm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ingeruje się w taki sposób w ekonomie serwera. Chcesz aby coś było droższe musi być tego mniej na serwerze. 

 

Narzucanie z góry ustalonych cen nie pozwala na rozwinięcie poczucia wartości posiadanych rzeczy.

Co za tym idzie wszytko zaczyna lecieć w dół bo wszystko jest takie i takie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Boziak. napisał:

Nie ingeruje się w taki sposób w ekonomie serwera. Chcesz aby coś było droższe musi być tego mniej na serwerze. 

 

Narzucanie z góry ustalonych cen nie pozwala na rozwinięcie poczucia wartości posiadanych rzeczy.

Co za tym idzie wszytko zaczyna lecieć w dół bo wszystko jest takie i takie. 

 

 

 

Dokładnie. Jeśli już ingerować w ceny to zrobić coś takiego:

 

[ Broń Legendarna ] [ Nazwa Skina ] - szansa na wylosowanie od % do %

[ Broń Epicka ] [ Nazwa Skina ] - szansa na wylosowanie od % do %

[ Broń Standardowa ] [ Nazwa Skina ]  - szansa na wylosowanie od % do %

[ Broń Podstawowa ] [ Nazwa Skina ] - szansa na wylosowanie od % do %

 

Wtedy wiadomo co jest droższe i dlaczego.

A teraz wartość skina jest mierzona tym jak bardzo on się danej osobie podoba. Ja mojego X-Force Redline nie sprzedam za 350 $. Ktoś inny nie da za niego więcej niż 10 $.

 

 

 Privo,
Ciekawe jak wpadłeś na ten pomysł!
 Privo,
Masz minusa, bo zapomniałem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imm napisał:

 

Dokładnie. Jeśli już ingerować w ceny to zrobić coś takiego:

 

[ Broń Legendarna ] [ Nazwa Skina ] - szansa na wylosowanie od % do %

[ Broń Epicka ] [ Nazwa Skina ] - szansa na wylosowanie od % do %

[ Broń Standardowa ] [ Nazwa Skina ]  - szansa na wylosowanie od % do %

[ Broń Podstawowa ] [ Nazwa Skina ] - szansa na wylosowanie od % do %

 

Wtedy wiadomo co jest droższe i dlaczego.

A teraz wartość skina jest mierzona tym jak bardzo on się danej osobie podoba. Ja mojego X-Force Redline nie sprzedam za 350 $. Ktoś inny nie da za niego więcej niż 10 $.

 

 

No w sumie cos w tym jest Imm moze i nawet by ten pomysl z Rangami Broni lepiej przypadl do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie bedziemy sugorowac cen na rynku  bo tak kzdy wystawia za tyle za ile chce i bez podstku xD a co tych opisow to nie widze tego .Rozumiem ze kolega sie wkurse ze drogie skinh inny sprsedaja za  drobna kwote i tym samym od niego nikt nie kupi .Na ta chwile zostajw ale o tym pomyslimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
-> ZAMKNIĘTY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.