Skocz do zawartości

Pod Ostrzałem #3 Kicia.


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

2PFTNMAA.png

Witajcie w kolejnym "Pod ostrzałem"! Tym razem pod celownik trafiła @KiciA. Zapytałem kilka osób co sądzą na jej temat.

 

Pytanie: Co sądzisz o Kici ,czy ranga moderatora będzie dla nie wyzywaniem czy też nie?.

 

Użytkownik :1

Kicia jako młoda dziewczyna na forum daje radę jako moderator , powiem tak ranga moderatora będzie dla niej wyzwaniem ale sądzę że sobie poradzi.

 

Użytkownik :2

 nie wiem ca sadzic bo jej tak dobrze nei znam ale wydaje mi sie ze jest kumata i da rade jako moderator :)

 

Użytkownik :3

To znaczy jakoś jej nie znam prywatnie dobrze ale myślę ze jak będzie się pytać jak czegoś nie będzie wiedzieć to będzie to dobrze ogarniała. Myślę ze to trochę wyzywanie dla niej.

 

Użytkownik :4

Jeśli została wybrana przez administrację jako moderator to na pewno jest godną zaufania osobą i podoła sobie na tej randze.

 

Użytkownik :5

Kicia z pozorów słodka dziewczynka,ale gdy ją wkurzysz diabeł wcielony. Moim zdaniem poradzi sobie z rangą Moderatora, ponieważ ma potencjał i chęci.

 

Użytkownik :6

 Kicia jak kicia , strasznie wesolutka i dobra moderatorka. Da rade :D

 

Użytkownik :7

 Nie miałam okazji z Nią rozmawiać czy spędzać czasu na sieci, ale z tego co widzę to ruszyła pełną parą więc myślę, że sobie poradzi :)

 

Użytkownik :8

 Kicia mądra dziewczynka da sobie rade :D

 

Użytkownik :9

Kicia to bardzo miła i ładna dziewczyna i myśle że ma odpowiednią rangę

 

Użytkownik :10

Kicia myślę że tak. Czy będzie dla niej wyzywaniem raczej nie, poradzi sobie

 

Użytkownik :11

Sądze że sobię poradzi . Lecz zachowuje sie jeszcze troche jak dziecko ale myśle że się nadaje :)

 

Użytkownik :12

 To wszystko zależy od jej założenia jak widzi tę rangę, ale uczy się szybko i myślę, że da radę z tematem - przy okazji zawsze ma innych do pomocy, więc nie będzie problemu.

 

Użytkownik :13
Amator zawsze zostanie amatorem, aktualnie widzę że się stara. A czy coś z tego wyjdzie, zobaczymy.

 

Użytkownik :14

Kicia dobra koleżanka dobrze pomaga i da radę :P

 

Użytkownik :15

 dobra dupa, gitara nauczy sie xD

 

Użytkownik :16

Myślę, że bez problemu sobie z tym wszystkim poradzi.. Jest na tyle ogarniętą i chłonną wiedzy osobą, że  nie będzię większych problemów.

 

Użytkownik :17

 Pffy wyzwaniem ? toc to stara dupa jest da rade na czilku ;]

 

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

 

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty!

 

Propozycję następnych osób prosimy pisać na dole!

Dziękujemy za udział wszystkim "ankietowanym" :)

Administracja CS-LUZownia.pl

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dużo mówić Mega Wspaniała osóbka Mega Frends <3 @KiciA Wariacinko ;* 

 KiciA,
O jak miło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie ominęło pytanie.

Bez Kici to nawet na TS'a nie wejdę. :> Bardzo przyjemna osoba i na pewno sprawdzi się na tym swoim stanowisku. ;)

 

 KiciA,
hehe :D Miło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.