Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Propozycje forum i nie tylko


Tajemnica

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Chciałabym zapytać Was jak widzicie poniższe pomysły:

1)  Zmiana reakcji (reputacji) z +/- na facebookowe


8810_l2.jpg

2) Uporządkowanie działów forum
np.. stworzenie działu "Konkursy" a w nim: Typer, Aktualne konkursy, Szczęśliwa trójka i inne losowania; 
Dodanie działu "Promuj i Pomagaj", w którym zamieścimy opcję możliwości promocji naszych serwerów, forum, donate, partnerstwo;


3) Rozbudowanie rang na forum, a co za tym idzie rozbudowanie ich funkcji - dostępność po zapłacie psf/sms/przelew (tzw VIP na forum)
 

4)   Do powstałych "poziomów" reputacji wprowadzić coś w rodzaju "prezentów" wyświetlanych w profilu. Ikonka wyświetlała by się przy każdej "wygranej" akcji organizowanej na forum. 
Np. 

Przechwytywanie.PNG


5)  Kanał youtube i osoba nadzorująca owym kanałem- promowanie sieci w serwisie przez wrzucane streamy polecające naszą sieć, zarówno te amatorskie jak i profesjonalne, nagrania z zabaw typu "karaoke" i inne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok po za 1 oraz 3.

 

1 - po co rozdrabniać emocje? Tak albo nie jest to wręcz idealne :)

 

3- tutaj średnio rozumiem, chcesz rozbudować obecne rangi o dodatkowe funkcje czy dodać zupełnie nowe? Jeśli ta pierwsza opcja to może być. Opcja numer dwa jak dla mnie odpada tak to forum świeci się jak choinka z obecnym systemem rang.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Było coś podobnego i jakoś powrót mnie nie przekonuje.

2. Ewentualnie się zobaczy. :P

3. Jeden donator jak dla mnie starczy, bo to zależy jakie funkcje by miały być.

4. Już ten pomysł wisi w powietrzu od wcześniej i na razie nie miałem czasu wgrywać tego, bo jest więcej zabawy.

5. Not for me. :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem za.

2. Jestem za.

3. Jestem przeciwko.

4. Jestem za.

5. Jestem za.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesten za  FB najlepszee  :D  i pozostałymi propozycjami rowniesz jestem  na tak zawsze to cos nowego i fajnego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Boziak. napisał:

3- tutaj średnio rozumiem, chcesz rozbudować obecne rangi o dodatkowe funkcje czy dodać zupełnie nowe? Jeśli ta pierwsza opcja to może być. Opcja numer dwa jak dla mnie odpada tak to forum świeci się jak choinka z obecnym systemem rang.

 

 

Moim zdaniem warto było by dodać kilka zabawnych rang, ale usunąłbym range admin [serwer], tylko zostawił bym po prostu admin. A ewentualnie wyłączyć z legendy te wszystkie rangi admin[serwer]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie propozycje oprócz numeru 3 jestem tak :) Niestety ale na 3 głosuje na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, ale punkt 1-y do kosza jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie :


1.  Jestem na TAK
2. Jestem na  TAK

3. Jestem na NIE

4. Jestem na TAK

5. Jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.