Skocz do zawartości

Pod Ostrzałem #5 Caff.


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

2PFTNMAA.png

Witajcie w kolejnym "Pod ostrzałem"! Tym razem pod celownik trafił @Caff. Zapytałem kilka osób co sądzą na jego temat.

 

PytanieCo sądzisz na temat Caff'a, czy jego rower jest szybszy od roweru Ojca Mateusza , jak smakuje sernik Caffa' bo słyszałem że jest cukiernikiem i robi dobry sernik z rodzynkami :D 

 

 

Użytkownik:

 Caff jest mega osobą , jego śmiech jest jak odpalanie malucha ^^ :D

 

Użytkownik:

Caff to zajebisty ziomuś :D Rower na pewno ma szybszy od roweru Ojca Mateusza a serniczek bardzo dobry :P Caff to dobry Cukiernik :D 

 

Użytkownik:

 Caff odpowiedzialny, szybko podejmuje decyzje, pomaga, można się pośmiać, spoko ziomek. Nie nie jest szybszy. Nie wiem nie próbowałem i nie wiem -,-

 

Użytkownik:

 Moim zdaniem Rower Ojca Mateusza jest szybszy. A sernik Caffa smakuje dobrze ale nie ma rodzynek

 

Użytkownik:

 Caff z jednej strony jest porywczy, często potrafi mocno nakrzyczeć. Z drugiej strony jest bardzo dobrym opiekunem. Na pewno ma najgroźniejszy głos ze wszystkich administratorów 

Użytkownik - Dalej jezdzi szybciej niż Ojciec Mateusz

Użytkownik - Sernik Caffa bardzo dobry i jest dobrym kucharzem ^^

Użytkownik- Caff jest porywczy, toksyczny ale bardzo pomocny. Jego rower jest zapewne szybszy od Roweru Ojca Mateusza. Jego Sernik smakuje doskonale, zwłaszcza z rodzynkami.

Użytkownik- Szybszy od Ojca Mateusza are u drunk ? Sernik caffa hmm najlepszy jaki mozna dostać na rynku.

 

Użytkownik:

Caff mega Op 4funa.

 

Użytkownik:

 Troszkę Toxic , ale idzie z nim wytrzymać.

 

Użytkownik:

 Caffu jest pozytywnie je*nięty, nie wiem skąd gościu bierze energie. a swoje teksty kupuje na bazarze pewnie. O rowerze nic nie wiem a sernik mi nie smakuje ziąąąą

 

Użytkownik:

 Caff jest bardzo w porządku osobą, to nasz stary mamrot srewera.. Jego rower osiąga większe osiągie niż Hołowczyc w dakarze.. A sernik robi lepszy niż sama Magda Gessler ! :D

 

Użytkownik:  

jego rower jest bardzo szybki i bardzo atrakcyjny. Ma fajne pedały! Sernik smakuje wybitnie, niebo w gębie aczkolwiek kotletów to on robić nie umie :D

 

Użytkownik:

 ja z caffem nie mam dobrego kontaktu wiec nie wiem za bardzo o co chodzi z rowerem :)

 

Użytkownik:

 Co tu dużo mówić, to najlepszy rowerzysta poza nawet obrzeża Sandomierza, mógłbym startować w Tour de France, ale miał problemy techniczne z przerzutkami, gdy dostarczał składniki dla Natalii. Czy jest szybszy od detektywa w sutannie? Może nie chodzi tak dobrze po dachach jak ten ninja-kominiarz, ale myślę, że na zakręcie śmignął by go po wewnętrznej bez problemu. Co do jego wypieków to myślę, że jest w stanie obsłużyć każde rodzinne spotkanie przy cieście, a jego podkład pod ciasto robi największą furorę na blogach gospodyń wiejskich. :D

 

Użytkownik:

Co mogę powiedzieć zakręcony ziomek pozytywnie

 

Użytkownik:

Jak Ojciec Mateusz , uważaj mordo żeby na bagażnik nie brał :D

 

Użytkownik:

Biorąc pod uwagę, że głos Caffa kojarzy mi się z gumisiem Grafi, a jak wiadomo nikt mu lepszych serników nie piekł niż Bunia - stwierdzam, że słaby z niego cukiernik ^^ Nic nie prześcignie rowera Ojca Matthego. ^^

 

 

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty!

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.