Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Reset serwera?


Zuzza

Reset?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby odbył sie reset serwera?

    • Reset wszystkiego ( Przedmiotów, Lvl, Klanów)
    • Reset lvl ( Zostanie zresetowany tylko poziom na każdej broni )
    • Nie chce resetu :(


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem

 

Jak wiadomo miał być reset ale sam do końca nie wiem, i nie jestem przekonany co dokładnie zresetować.

Reset odbyłby się najprawdopodobniej w sobotę 23.06.

 

Oddajcie głos w ankiecie co myślicie na temat resetu bo zdania są podzielone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto zostawić wszystko na jakieś 2 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Opcja 1 --> W sumie nie taki zły pomysł bo dużo nowych graczy do nas przybywają na serwa i wakacje zaraz moment będą.

Opcja 2 --> By nie było fer wobec nowych graczy chyba ze by dostali na start jakieś ciekawe itemy lub coś innego by jakoś mieli szanse się wybić czy coś.

Opcja 3 --> jak dla mnie zbędna bo szybko lvl się wbijają.

 

To tylko moja opinia na temat te opcje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam iż reset to dobra myśl, wakacje się zaczynają to dużo ludzi będzie grać itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej zresetowałbym wszystko dlaczego?

 

Ponieważ chciałbym zrobić troszeczkę lepszy balans

W planach :

-Osłabił furie, zdecydowanie + zmniejszyłbym bardzo szanse na zdobycie furi.

-Zmniejszyłbym ilość dropionych itemów, a najbardziej dodatków

-Zmniejszyłbym drop ulepszaczy

-Zmniejszył obrażenia z mocy

-Zwiększył wymagania na ulepszenie przedmiotu

-Zmniejszył szanse na zdobycie bonów

-Utrudnił ulepszanie bonusów

 

Niestety nie mogę tego zrobić aktualnie bo byłoby to bardzo nie fer względem nowych graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie fajnie. Dlaczego będzie się znów miło grać :0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... 

Reset to nie głupi pomysł. Wakacje a to zapowiada pewnie nowych graczy. I tak jak mówi @Albertd zmniejszyć wszystko aby był jakiś tam Balans bo teraz tego zbytnio nie ma ;/ 

np: Krowa wali w heda po 1k jak się ją ulepszy + F.Machine Gun i nikt nie wejdzie do ciebie i przez to uciekają nowi gracze .

Balans, Balans, Balans jeszcze raz Balans trzeba zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zbyt krótki odstęp między ostatnim resetem, ale tak czy inaczej:

Całkowity reset napewno ucieszyłby niejednego stałego gracza, który tylko walczy o Topke servera, niestety nowi gracze bez chociażby znajomości czy też dobrej chęci graczy z wyższym lvl'em ażeby pomóc świerzakowi , sami raczej nie zajdą za wysoko.  Kilka propozycji: 
1. Exp+RPG po zakończeniu rundy jako żywy CT.
2. Darmowy Exp+RPG przez wpisanie komendy co 24h.                    )        TO
3. Dzienna ruletka                                                                              )    LUB TO
4. Dodatkowy Exp+RPG dla gracza z największa ilością zabitych zombie *Co runde mały upominek, co mape nieco większy :)*
5. Popularny na serverach wariant przepisania kodu z chatu, który załóżmy dawał by ograniczoną ilość Exp'a lub RPG.
6. Darmowy VIP dla 1 osoby na mapę gdy liczba graczy servera przekroczy daną ilość osób grających 
7. Oczywiście nie mogło zabraknąć znanego na wszystkie servery BB - Nemka :') kim w naszym przypadku byłby "Luzak"

Wypiszcie co waszym zdaniem było by wporzo sprawą

Uszanowanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset mógłby być aczkolwiek

-gdy jesteśmy w zm nie powinno być takiego czegoś że mamy ciągle odnowienia że ziomek sobie wchodzi z impulsem do kampy i cyk odnowienie i znowu impuls i po grze mamy 

-zmniejszyc DMG zadawanych z broni 800z jednego strzała moim zdaniem sporo

-zmniejszyc exp 

-urozmaicenia na serwerze jak VIP dla osoby najlepszej albo losowanie co mapę jak będzie np +16 osób

-wprowadzic mapę gdzie jest Boss który ma np 10mln HP i zabijamy bo zabiciu go jakieś dobre itemki albo jakie kolwiek

-zeby na rundę było można kupić 4rzeczy minimum w sklepie

Jeżeli przyjdzie mi coś do głowy do jeszcze dopiszę pozdro spizgu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez i ja jestem za resetem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc pytanie tyczy się czy ma być reset na serwerze.

Największym problemem jest decyzja czy reset ma dotyczyć tylko poziomu czy wszystkiego.

Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi, ale twoja wypowiedź

 

40 minut temu, Nerix napisał:

rowniez i ja jestem za resetem :D

 

Nie jest zbyt błyskotliwa i nie wnosi za dużo do tematu.

 

Poza tym i tak nie wniósłbyś za dużo nawet gdybyś sprecyzował swoją wypowiedź bo niestety na BB ani razu nie grałeś. Oczywiście zachęcam Cię abyś zagrał, a następnie mógłbyś zedytować swojego posta i sprecyzować swoją myśl. Na pewno warto było by wiedzieć co o tym myśli osoba która byłaby nowa na serwerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim osobistym zdaniem reset samego lvl na broniach jest bez sensu a reset wszystkiego dal by wszystkim nowe szanse aby sie wybic a nie teraz jest cale wyjscie od tt okupowane przez ludzi którzy graja długo a nie daj boże jakis nowy gracz położy klocka jako 1 przed nimi przed respem tt to odrazu strasza banem była juz nie jedna taka sytuacja i dla mnie to jest bezsens a po całkowitym resecie każdy ma jakies tam szanse dlatego uważam iż  żaden nowy gracz nie ma szans by sb lvl nabic a z tym expieniem to wcale nie jest taka prosta sprawa bo nie każdy jest na tyle ,,miły" by przyjąć do teamu kogoś nowego oraz zmniejszył bym róznice miedzy vipem a zwyklym graczem gdyż sytuacja bedzie sie powtarzać stała 3 święta  ( nie bede wymieniac kto to tylko taki przykład nie chce nikogo uraźić ) bedzie okupować respa nie dając nowym graczą expic lub bedzie wbijać do nich z mln hp gdzie on ma tylko pistola 

 

 

oraz tak oto ja powracam na serwa :D musze tutaj wporowadzić porządek bo byłem już światkiem nie jednej żeczy która przekracza wszelkie granice oraz nie o jednej takiej akcji słyszałem :P pozdrawiam serdecznie wszystkie moje mordki <3  oraz pozdrawiam najwiekszą mordeczke i mojegu fumfla albercika lofki <3 :* 

Edytowane przez o ja pisiont groszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dla balansu wystarczy usunąć bezliki lub ograniczyć je do jednego lub dwóch na runde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za resetem tylko lvli bo reset all dopiero co był.

 

Ale jak by miał być reset all i chciałbyś żeby był ,,BALANS"

To: 

Po 1 trzeba by przez jakiś czas od początku resetu zablokować kupowania itemów ze strony.

Po 2 Zablokować w sklepie kupna krowy i auto kampy do czasu aż np. w ścieżce M4A1 wbijemy  broń do auga, a w ścieżce AK-47 do awp jak wbijemy te bronie to wtedy możemy kupować krowe i auto kampe.

Po 3 Zmniejszyć otrzymywane rpg z plecakiem za zgony i deady z 280 rpg do np 200 bo otrzymywanie na samym początku 280 rpg za deada bez klanu to za dużo. +zmniejszyć drop z plecaka. 

Po 4 w /u zablokować chociaż na jeden dzień kupna 80k rpg żeby nie było tak ze ludzie od razu kupią sobie rpg i już na samym starcie mają klan.

Po 5 Zwiększyć o trochę potrzebny exp do wbicia broni. 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset całkowity w sumie by sie przydał wszyscy są rozbudowani dobrze mają sety itp i godują nowych graczy warto by dać reset all 

balans zmniejszyć zdobywanie rpg czyli 50 rpg zakila będąc w ct za kila będąc w tt 100 rpg za zgon w tt 30 rpg 

zmniejszyć balans imulsa bo zbyt op 10 sek to przesada usunąć  krowe i auto kampe całkowicie ze sklepu bo można je miec w zestawie za lv 

zmniejszyć zdobywanie przedmiotu by było trudniej zdobyć jakikolwiek przedmiot bo ja zdobywam tyle eq w runde bym naliczył z 30 eq zdobyte

za szybko sie to zdobywa 

usunąć bezlik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

1. Można zrobić sklep dla zm i jak dla ct odblokowany od danej broni lub 3 broni odblokowanej. By szybko nie mogli kupować krowy/auto kampy czy tam dodatkowe HP itd.

2. Ograniczyć bonus Impulsa by pod *m* było jeszcze mniej % by się pojawił. Może po prostu zamiast impulsa dać *oślepienie ct* na kilka sekund czy coś?

3. Wywalić bezlik ammo z sklepu albo zmniejszyć do 30 sekund.

4. Dodać misje klanowe jak są na arenki i każda misja zrobiona to mogli by być nagrody (Ulepszacze lub dodatkowy exp do klanu).

5. Dodać vipa nocnego darmowego dla każdego od 22-7. --> Dla nocnych graczy i adminów. :D

6. Ja proponuje dodać tygodniowy konkurs o vipa 7dni co tydzień najwięcej przegrane na serwerze.

7. Pod /usługa dodać złote skrzynki oraz klucze złote do kupna za Luzaczki na serwerze.

8. Zrobić limit broni każdej na serwerze do 3/5 lvl.

9. Wywalić z klanu Dodatkowe HP a dać Ulepszacze do 0/2 pkt max. --> Symbol smoka/Toksyny/Klejnoty/Diamenty/Kości tylko.

10. Sklep  drogi koszt granatów zmienić.

 

Resztę propozycji zostało wyżej wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2018 o 20:28, Albertd napisał:

W planach :

-Osłabił furie, zdecydowanie + zmniejszyłbym bardzo szanse na zdobycie furi.

-Zmniejszyłbym ilość dropionych itemów, a najbardziej dodatków

-Zmniejszyłbym drop ulepszaczy

-Zmniejszył obrażenia z mocy

-Zwiększył wymagania na ulepszenie przedmiotu

-Zmniejszył szanse na zdobycie bonów

-Utrudnił ulepszanie bonusów

Do tego usunąć bezlik i zbalansować plecak, myślę że 250 rpg za fraga/zgona względem graczy, którzy go nie mają i dostają za to po 10/20 rpg jest przesadą

  ef bek,
Można dodać dla gracza 40/60 RPG za deda/zgona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetowałem wszystko. I wydaje mi się że ta edycja będzie hard xD Wiec chyba był to ostatni reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.