Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Masz trochę rozumu "chłopcze" ? ncs


Val

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: A Val

DATA:  dziś

MAPA: nie istotne

NICK ZGŁOSZONEGO:  NCS

IP/SID ZGŁOSZONEGO:  nie istotne

OPIS SYTUACJI:  Nie znalazłem lepszego miejsca na kilka uwag, bo człowiek ma dosyć tego, że CIĄGLE i CIĄGLE są równi i równiejsi, admin raz widzi, raz nie widzi co się dzieje. Akurat NCS jesteś nowym chyba adminem, widać że jarasz się robotą i Ci to imponuje, ale tylko Tobie Chłopcze,, bo tak chyba należy się zwracać do kogoś kto podnieca się amx bans. Ale to nie tyczy się tylko Ciebie, jeżeli Admin prosi np. O nie wchodzenie na txt, czy kulturę i MI się wymsknie to masz prawo mnie wyrzucić, ALE jeżeli JA przestrzegam ZASAD a ktoś leje na nie, w skutek czego OSZUKUJE i np. włazi na txt i PSUJĘ MI GRĘ  to reaguje. Zareagowałem tymi słowami o godzinie 00:15 : wypierd*** z txt. A szanowny ADMIN mnie wyrzuca, po czym daje bana na 30 minut nie wiadomo za co, gdyż po ponownym wejściu jedynie napisałem, to to że chyba sobie żarty robi taką decyzją. Powiem tak, wkurwia mnie po ludzku, takie zachowanie, jak admin pilnuje WYBIÓRCZO, bo ktoś przez mikro z nim gada liże dupe bo macie naście lat, a życiem towarzyskim jest dla niego CS 1.6.  ALBO wszystkich traktujemy równo albo wyjdź i nie wkur*** normalnych ludzi. 

Możemy pogadać sobie przez mikro jeżeli nie rozumiesz o co chodzi, to z chęcią cie uświadomię. W sytuacji, którą opisuję Admin upominał o nie włażeniu na txt, po mimo tego jakiś gracz to zrobił. Moja reakcja na u@ w stosunku do Twojej decyzji  NCS się nie zmieniła, bo adminujesz WYBIÓRCZO, jarasz się jak dziecko AMXem, podejmujesz jakie durne decyzje ( mnie wywalasz za kulturę, chłopa z TXT zostawiasz na serwie, kur*** myśl chłopcze).

DOWODY/ŚWIADKOWIE: amx bans

 Nasstero,
Masz prawo wylewać swoje zażalenia, ale litości - troche więcej kultury...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Val ty chcesz ub czy co bo nie rozumiem twoja wypowiedz tutaj swiadczy ze ban jest sluszny , ten dlugi bez sensu komentarz tylko pokazuje twoj brak kultury :) zarowno w grze jak i na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od tego nie jestem chłopice wiec się do mnie tak nie zwracaj :) wymskneło Ci się słowo " WYPIERDALAJ "  a potem słowo znaczy zdanie skierowanie do mnie " jeb się śmieciu " no to coś nie tak z Tobą, już kilka razy byłeś wywalany przez innych adminów za kulturę jak i pewnie dostałeś już bana od jakiegoś admina za tą twoją kulturę. Gracz który siedział na TXT także dostał kicka i upomnienie o nie wchodzenie na TXT ponieważ kolejna próba wejścia na TXT będzie banem.  Co do mojego życia mam żonę dziecko prace i nimi żyje nie csem kolego mój drogi. Traktuje wszystkich tak samo, nawet jak kolega jakiś przeskrobie tak samo dostaje albo kicka albo bana.  Dostałeś ode mnie bana PERM za obrazę admina. i decyzji nie zmienię ponieważ zasłużyłeś, to nie był pierwszy raz jak jesteś wulgarny !! I jeszcze raz " chłopcze " możesz mówić do kolegów nie do mnie.  na dowód dorzucam SS.

20180624002326_1.thumb.jpg.d549dea5f0b5c677ca4ade203e499826.jpg 20180624002036_1.thumb.jpg.42575624d6a195974358e847973216e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Perma, miód :)

A teraz poruszymy twoje kłamstwo

napisałem gościowi wyp... txtx , wyrzuciłeś mnie za kulturę, a jego nie, wszedłem ,gościu był na serwie ja dostałem bana na 30 min nie wiadomo za co ( może wytłumaczysz za co te 30 min ?), po otrzymaniu już bana na 30 min nie wiadomo za co napisałem Ci będąc wkurwionym : j... się śm...  bo psujesz mi grę swoimi decyzjami, swoim adminowaniem. Nie wiem, myślisz, że będe płakać po permie, kiedy sam admin psuje granie ?

Nie jesteś młody, stąd oczywiście należy się szacunek i słowo przepraszam za ton i słowa w twoją stronę, po prostu takiego zachowania się nie spodziewałem u dorosłego.  Problem jest w tym, że Ty nie widzisz swojego błędu, a reszta Ci przyklaskuje, tutaj  Wasze grono zachowuje się jak ślepe stado, w większości bezrefleksyjnie.

A perma zatrzymaj, lepiej dla mojego zdrowia, nie potrzebuje się wkurwiać na kolejne głupoty i skrajny debilizm.

Panom, którzy oczywiście na forum zwrócili mi uwagę, że słusznie, że kultura, Panowie spójrzcie na siebie, te same słowa spokojnie moglibyście kierować sami do siebie, ale lepiej się wykazać sztuczną kulturą nie ? problem w tym, że z głupkiem nie macie styczności, także radzę spojrzeć na swoje zachowanie i kulturę oraz słownictwo czy internetowe,czy w "w realu".

Jeżeli żegnam się permem z serwerownią, dodam tylko od siebie, że grając bez głosu ( bez dźwięku jakiegokolwiek ) w cs 1.6 cały ten czas ( grając po ok.2h średnio dziennie), zajmowałem 36 ranking ( świadczy trochę to o poziomie gry tutaj) więc nigdy nikogo nie słyszałem ( tym również tłumaczę się z myślenia o Tobie jako chłopaczku ) , także jakiekolwiek kierowanie uwagi do mnie za pośrednictwem mikrofonu, o ile były czynione nigdy do mych uszu nie dotarły.

NieBezWinyLeczBezGłupoty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak grasz wgl nie ma nic do kultury :) a tak wgl popatrz jak Ty piszesz, udajesz starszego czy nim jesteś ?? bo z Twojego pisania wnioskuję że masz pewnie z 20 lat. Te wulgarne słownictwo stosujesz nawet na FORUM rozumiesz powagę sytuacji ? zamiast pisać jak normalny człowiek z kulturą bez zbędnych " kurew " dostałeś perm a Ty jeszcze piszesz na mnie skargę i klniesz... no to albo jesteś nie poważny, albo jesteś nie poważny... jedno z dwóch. Jak byś do mnie napisał na pw np. i przeprosił to by nie było sprawy :) dostał być bana na 2 dni i po kłopocie, bo widziałbym że Ci zależy żeby z nami pograć no i że jednak poczuwasz się do winy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaadne dymyyy :D dobra mi sie wydaje ze dyskusja jest niepotrzebna sa ssy  sa pociski  zadecyduje wysza administracja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 lat miało się kilka ładnych lat temu.... ja nikogo właśnie nie udaję, nie rozumiesz ? jestem taki, nie udaje sztucznego jak Wy "nawet na forum" jakby to była świątynia. Sęk w tym, że ja poczuwam się do winy, TY nie bardzo i do niezrozumiałego zachowania. Wyjaśnisz może w końcu ZA CO WYLECIAŁEM na 30 minut, co spowodowało wyzwisko w twoją stronę ? Bo wpierw przekląłem, wyleciałem KICK, potem wchodzę i bez przekleństwa i BAN NA 30 min, rzuciłem wyzwiskiem i perm ;) Logiczne ? Nie bardzo.  Już na wstępie zaznaczyłem, że to nie znalazłem lepszego miejsca do napisania tego, a o PW nie wiedziałem.  Oczywiście, że kurewy są zbędne, ale najlepiej oddając kretynizm całej sytuacji.  Jeżeli wiesz co to związek przyczynowo skutkowy, to i wiesz skąd moje wyzwisko w twoją stronę, za które notabene już przeprosiłem.  Tak czy owak nie walczę o UB,  chcę żeby, w końcu jakiś admin przyznał się do tego, że jednego wywala za kulturę, a drugiego nie, temu jednemu można popuścić, ale innym nie, i w KOŃCU tego kto jest wkurzony za łamanie zasad podczas gry przez inne osoby i okazanie swego zdenerwowania i za to jest BANOWANY, ale przyczynę czyt. Łamiacego zasady olewa, czy kikuje przy jednoczesnym banowaniu strony zgłaszającej, takie traktowanie jest niezrozumiałe.

Mogę pisać niezrozumiale, wybacz/cie ale pora robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Val napisał:

20 lat miało się kilka ładnych lat temu.... ja nikogo właśnie nie udaję, nie rozumiesz ? jestem taki, nie udaje sztucznego jak Wy "nawet na forum" jakby to była świątynia. Sęk w tym, że ja poczuwam się do winy, TY nie bardzo i do niezrozumiałego zachowania. Wyjaśnisz może w końcu ZA CO WYLECIAŁEM na 30 minut, co spowodowało wyzwisko w twoją stronę ? Bo wpierw przekląłem, wyleciałem KICK, potem wchodzę i bez przekleństwa i BAN NA 30 min, rzuciłem wyzwiskiem i perm ;) Logiczne ? Nie bardzo.  Już na wstępie zaznaczyłem, że to nie znalazłem lepszego miejsca do napisania tego, a o PW nie wiedziałem.  Oczywiście, że kurewy są zbędne, ale najlepiej oddając kretynizm całej sytuacji.  Jeżeli wiesz co to związek przyczynowo skutkowy, to i wiesz skąd moje wyzwisko w twoją stronę, za które notabene już przeprosiłem.  Tak czy owak nie walczę o UB,  chcę żeby, w końcu jakiś admin przyznał się do tego, że jednego wywala za kulturę, a drugiego nie, temu jednemu można popuścić, ale innym nie, i w KOŃCU tego kto jest wkurzony za łamanie zasad podczas gry przez inne osoby i okazanie swego zdenerwowania i za to jest BANOWANY, ale przyczynę czyt. Łamiacego zasady olewa, czy kikuje przy jednoczesnym banowaniu strony zgłaszającej, takie traktowanie jest niezrozumiałe.

Mogę pisać niezrozumiale, wybacz/cie ale pora robi swoje.


Za to poleciałeś na 30 minut i tylko,  ze poczuwasz się do winy to nie masz perma tylko 6 dni ( jeszcze ) 

TO ADMIN DECYDUJE INDYWIDUALNIE O KARZE.
 

4.2. Wyzywanie, obrażanie Graczy i ludzi - 1h - 24h (poważne ubliżanie do 1 tygodnia)
4.3. Wyzywanie, obrażanie Admina - 1h - 1 tydzień (poważne ubliżanie  perm)

4.12. Prowokowanie innych Graczy - 5 min do 24h

2.4. Na serwerze obowiązuję całkowity zakaz bluzgania, obrażania, prowokowania, a także bezczelnego odzywania się do innych graczy. 


@NCS najpierw upomnienie słowne , kick a później ban. 
 

Ban zostaje  jeszcze 6 dni http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=33709 następnym przewinieniem polecisz permanentnie za kulturę wypowiedzi .

BO TO NIE TWOJ PIERWSZY BAN !

Odnalezione rezultaty

Aktywne bany (1)
Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość  
24.06.2018 A val STEAM_1:0:141754835 NCS Obraza admina 6 Dni  page.png
 
Wygasłe bany (4)
Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość  
13.06.2018 A val STEAM_1:0:141754835 madmax_jaworzno obraza 30 Minut(y) page.png
13.06.2018 A val STEAM_1:0:141754835 NCS TXT 1 Godzina  page.png
09.06.2018 A val STEAM_1:0:141754835 NCS TXT 5 Minut(y) page.png
05.06.2018 A val STEAM_1:0:141754835 Privo Kultura 3 Godzin(y)  page.png

 

Pozdrawiam Do zamknięcia. 


ban zostaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Val napisał:

20 lat miało się kilka ładnych lat temu.... ja nikogo właśnie nie udaję, nie rozumiesz ? jestem taki, nie udaje sztucznego jak Wy "nawet na forum" jakby to była świątynia. Sęk w tym, że ja poczuwam się do winy, TY nie bardzo i do niezrozumiałego zachowania. Wyjaśnisz może w końcu ZA CO WYLECIAŁEM na 30 minut, co spowodowało wyzwisko w twoją stronę ? Bo wpierw przekląłem, wyleciałem KICK, potem wchodzę i bez przekleństwa i BAN NA 30 min, rzuciłem wyzwiskiem i perm ;) Logiczne ? Nie bardzo.  Już na wstępie zaznaczyłem, że to nie znalazłem lepszego miejsca do napisania tego, a o PW nie wiedziałem.  Oczywiście, że kurewy są zbędne, ale najlepiej oddając kretynizm całej sytuacji.  Jeżeli wiesz co to związek przyczynowo skutkowy, to i wiesz skąd moje wyzwisko w twoją stronę, za które notabene już przeprosiłem.  Tak czy owak nie walczę o UB,  chcę żeby, w końcu jakiś admin przyznał się do tego, że jednego wywala za kulturę, a drugiego nie, temu jednemu można popuścić, ale innym nie, i w KOŃCU tego kto jest wkurzony za łamanie zasad podczas gry przez inne osoby i okazanie swego zdenerwowania i za to jest BANOWANY, ale przyczynę czyt. Łamiacego zasady olewa, czy kikuje przy jednoczesnym banowaniu strony zgłaszającej, takie traktowanie jest niezrozumiałe.

Mogę pisać niezrozumiale, wybacz/cie ale pora robi swoje.

@NCS Perma takiemu :D next time :) nie udaje sztucznego :D Niełza beka z 20 latka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.