Skocz do zawartości

Skarga na Adamovsky.


Kenaj3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:mój to Kenaj
Godzina, data zdarzenia:4 listopada 2016r.
Mapa: Nie pamiętam-dwie chyba jakoś.
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Adamovsky
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: Nie mam.
Opis sytuacji: Gracz wyzywał pare osób w tym kobietę. Następnie kazał mi za przeproszeniem " spierdal**" . I mówił, że jak chce to mogę sobie wrzucać wszystko na forum ,bo i tak mu nic nie zrobicie i ma to w dupie.
Dowody, świadkowie zdarzenia: Miałem wycinek z konsoli, ale mnie wywaliło. Świadkami są VP/PRO/ bialy g2a, kolejny świadek to mnS , Alexandra, Naćpany_Książe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z palca mam sobie jego dane wyssać by dać mu bana? Nawet jak świadkowie potwierdzą to co mi to da, nie będę za każdym latał i sprawdzał w serwerze tego, nagrywaj demko czy rób screeny jak to widzisz bo wycinek z konsoli to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi wybaczyć, że się wypowiem ale jednak od kręcenia demek jest to HLTV na serwerze ([url]http://www.gametracker.com/player/HLTV%20-%201shot1kill.pl%20trzyma%20FPS/94.75.91.132:27015/[/url]) więc z łatwością powinno się dać znaleźć demko z danej mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tracić 25 minut na znalazienie paru zdań? Sam pamiętasz kiedy to było to porób screeny. I IP by się przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.