Skocz do zawartości

[♻] TeamSpeak 5


Iwannabepro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jak część z Was już pewnie wie, w tym roku TeamSpeak wypuszcza nową wersje, więc również my musimy się przygotować na przejście do nowszej wersji. Specjalnie też utworzyliśmy z tej okazji nowy projekt, który ruszy zaraz po wydaniu nowej wersji teamspeaka. Nie znamy wielu szczegółów, ale chcąc być w topce serwerów, nie możemy sobie pozwolić na podejmowanie działań zaraz przed oficjalnym wydaniem. 
Projekt będzie w 100% powiązany z DobreWafle.pl, serwer na komunikatorze teamspeak5 również będzie tak samo się nazywał, lecz będziemy go promować naszym projektem co wydaje nam się być strzałem w dziesiątkę. Chcielibyśmy również poznać Wasze zdanie na temat nowej wersji teamspeaka i czy będziecie korzystać dalej z ts3, czy jednak przejdziecie na nowszą, bo jest to już pewna, że wyjdzie. Mamy nadzieję, że również serwer na nowszej wersji pojawi się na luzowni i szczerze na to liczymy. 

Strona projektu: www.serwerts5.pl

Post wrzucam w celach informacyjnych, ponieważ część z Was pyta o to czy planujemy wskoczyć również na nowszą wersje i niektórzy nie wiedzą co to za strona oraz dlaczego taki nacisk na nią kładziemy.

Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc po polsku społeczność CS 1.6 czy to go jest jeszcze '100 lat za murzynami'.  

 

Według mnie DISCORD jest najlepszą obecnie platformą do komunikowania się. Jest voice chat (o lepsych kodekach niż obecnie ts3), jest zwykły czat. 

Najlepsze jest to że DISCORD jest darmowy. Każdy kto chce może założyć swój KANAŁ (czyt. serwer) i na nim może robić kanały, rangi dla użytwkoników. 

Można wymieniać zalety DISCORDA jeszcze długo ale to bez sensu bo i tak zostaniecie na tSSIE :D

 

Dla zainteresowanych link XXX

Testujcie, powiedzcie co myślicie. 

Oczywiście że tak :D To już jest kwestia przyzwyczajenia, zawsze będzie coś lepszego i nowszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, penqu napisał:

Mówiąc po polsku społeczność CS 1.6 czy to go jest jeszcze '100 lat za murzynami'.  

 

Według mnie DISCORD jest najlepszą obecnie platformą do komunikowania się. Jest voice chat (o lepsych kodekach niż obecnie ts3), jest zwykły czat. 

Najlepsze jest to że DISCORD jest darmowy. Każdy kto chce może założyć swój KANAŁ (czyt. serwer) i na nim może robić kanały, rangi dla użytwkoników. 

Można wymieniać zalety DISCORDA jeszcze długo ale to bez sensu bo i tak zostaniecie na tSSIE :D

 

Dla zainteresowanych link XXX

Testujcie, powiedzcie co myślicie. 

Nie rozśmieszaj mnie, discord nie dość, że Was okrada to jeszcze jest mierny. Ma lepsze kodeki od teamspeaka? Kto Ci takich bzdur nagadał? Siedzisz w tym i analizowałeś wszystko, że tak mówisz? Discord nie ma lepszych kodeków.

Nie reklamuj konkurencji, link usunięty. Następnym razem sobie daruj takie linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie..

Myślę że przeniosę się na TS5. Przyda się w końcu jakieś odświeżenie  :) + do tego DobreWafle będą też, to jeszcze lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam czy to nie będzie TS4 po prostu, to nie jest Fallout by przeskoczyć na 74 z 4 części.

 

Zależy też co nowego wniesie i jakie wymagania nałoży na użytkownika typu system i ograniczenia użytkowania w porównaniu do wcześniejszej wersji. Jeśli nie będzie problemów i jego zużycie procesora będzie takie jak Discord w porównaniu do TS3 to przejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iwannabepro napisał:

Nie rozśmieszaj mnie, discord nie dość, że Was okrada to jeszcze jest mierny. Ma lepsze kodeki od teamspeaka? Kto Ci takich bzdur nagadał? Siedzisz w tym i analizowałeś wszystko, że tak mówisz? Discord nie ma lepszych kodeków.

Nie reklamuj konkurencji, link usunięty. Następnym razem sobie daruj takie linki.

 

 

Spinasz się gorzej jak plandeka na rzuku.  :D

To była tylko moja opinia. Discord jest o wiele lepszy do tworzenia społeczności. Tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iwannabepro ale poniekąd mają rację, nie potraficie utrzymać w porządku ts3, a bierzecie się za 5? Ostatnimi czasów rzadko wchodzę na ts, ale co wchodzę to mój kanal jest gdzie indziej.

Przykład:

 

Dzisiaj wchodzę na ts ok. 11 rano mój kanał na górze, wchodzę ok. 17 nie wiem gdzie są kanały naszej administracji po czym okazuje się że są na samym dole. 

 

Fajnie że chcecie się rozwijać, że idziecie z postępem, chcecie być na bieżąco, ale jak się za coś bierzecie to róbcie to dobrze. 

 

Nikt nie ma na celu obrażać Twojej pracy i teamspeaka, wierzę że znajdziemy konsensus. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, SNICKERS napisał:

@Iwannabepro ale poniekąd mają rację, nie potraficie utrzymać w porządku ts3, a bierzecie się za 5? Ostatnimi czasów rzadko wchodzę na ts, ale co wchodzę to mój kanal jest gdzie indziej.

Przykład:

 

Dzisiaj wchodzę na ts ok. 11 rano mój kanał na górze, wchodzę ok. 17 nie wiem gdzie są kanały naszej administracji po czym okazuje się że są na samym dole. 

 

Fajnie że chcecie się rozwijać, że idziecie z postępem, chcecie być na bieżąco, ale jak się za coś bierzecie to róbcie to dobrze. 

 

Nikt nie ma na celu obrażać Twojej pracy i teamspeaka, wierzę że znajdziemy konsensus. 

 

 

Nie potrafimy utrzymać w porządku ts3? Stwierdzasz to po fakcie, że o godzinie 17 mieliśmy zebranie i ustaliliśmy, że trzeba pod użytkowników bardziej rozmieścić kanały, a wszystkie prywatne administracyjne przenieść na sam dół? Kanały główne administracji, zarówno ts3 jak i forum są na samej górze, ale prywatne dla każdego admina są na samym dole. Myślę, że to właśnie pokazuje, że jednak o porządek na teamspeaku dbamy. Domyślam się, że nie macie na celu obrażać, ale troszkę nie jest to fair, gdy stwierdzasz to po czymś w co nawet nie starałeś się zagłębić. Dodatkowo wspomniałem na czatboxie o tym, że była mała "matemofroza teamspeaka".

 SNICKERS,
Fajnie że zostaliśmy poinformowani :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.