Skocz do zawartości

[♻] BAN ZA NIC


NATSU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialebym powiedziec ze w przeciagu 2 dni nie jaki Antex33 zbanowam mnie juz 2 razy raz za wyzywanie 1 wyzwalem bez ostrzezenia ban na 24h a teraz zabilem go z awp i mam wstawic 5ss ktorych nawet nie mam posze bardzoo zabranie mu tego admina poniewaz nie ogarnia i ma 14 lat!!!! Acha i prosze o te ss bo ich nie mam na kompie.

 nadiaa,
A czy mógłbyś się zastosować do wzoru?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kobieta
11 minut temu, Janik napisał:

Witam chcialebym powiedziec ze w przeciagu 2 dni nie jaki Antex33 zbanowam mnie juz 2 razy raz za wyzywanie 1 wyzwalem bez ostrzezenia ban na 24h a teraz zabilem go z awp i mam wstawic 5ss ktorych nawet nie mam posze bardzoo zabranie mu tego admina poniewaz nie ogarnia i ma 14 lat!!!! Acha i prosze o te ss bo ich nie mam na kompie.

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: 
DATA: 
MAPA: 
NICK ZGŁOSZONEGO: 
IP/SID ZGŁOSZONEGO: 
OPIS SYTUACJI: 
DOWODY/ŚWIADKOWIE: 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na mapie de_eldorado zostałeś zbanowany przeze mnie na 24 godziny z powodem "Obrażanie" za... Obrażanie! Wyzywałeś gracza UCZI(i tu literki UCZI pomieszane), pisałeś, aby mu rodzina umarła oraz publicznie osądzałeś go o aima i wh. Administracja w kółko powtarza, aby cheaterów zgłaszać TYLKO I WYŁĄCZNIE na u@! :P

 

Dnia dzisiejszego dostałeś bana za ssy. Wrzuć je w dziale "odwołania od banów". Ssy które Ci zrobiłem (w przypadku NS) znajdziesz w Ten komputer -> Dysk lokalny -> Gry -> Counter Strike 1.6 -> cstrike. Będą to pliki de_eldorado0000, de_eldorado0001 [...] de_eldorado0005 w formacie BMP. ;)

 

Jeżeli według Ciebie nie radzę sobie jako admin oraz źle daję kary, po prostu pisz na mnie skargi. OP w końcu je zobaczą, a ja zostanę pozbawiony admina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janik poszukaj według tego 

 Dostałeś bana z powodem wstaw screeny wiec musisz je mieć. Napisz odwołanie według wzoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  MoNsTeR zablokował(a) ten temat
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.