Skocz do zawartości

[♻] Nowa ranga forum ^^


KaRoLiNkA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak przyjmie się ale ja bym dodała tutaj range Premium . 

Byłaby ona moze dla osob ktore za nia zaplaca lub w losowaniu co tygodniowym ;) 

Dawałaby ona np możliwość dodania muzyki do profilu ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd donator ma taką opcje - za wpłatę darowizny na rzecz serwerow, donator otrzymuje unikatową rangę. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ranga premium byłaby zbędna. Mamy już rangę donatora, ona chyba wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kobieta

Dokładnie, istnieje ranga donatora a jeśli chodzi o muzykę to każdy sobie może dodać do profilu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jako taki zły nie jest.

Osobiście myślę nad rangami 'zabawnymi' typu : narcyz, kochaś... Nie wiem czy góra się zgodzi i jak Wy na to sie zapatrujecie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochasiów to za wielu będzie :D adminą dawać tez ale jako te priorytetowe xD @Matthy Każdy wie jaka Tobie się należy xD 

 

Jestem na tak za takimi rangami będzie zabawniej xD tylko od operatora w gore decyzje kto ma jakie a nie na własną prośbę xD "graczy"

 

@Tajemnica wiesz ze sama tez będziesz miała jakąś ?? :) 

Mateuszek,
Co mi się należy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sam w sobie nie jest zły. Można by zrobić rangi ludziom, którzy kupują u nas VIPY range VIP. [Stali gracze, którzy przedłużają Vipy.]

 

Do tego dorzucić konkurs [przy rejestracji konta na forum i zakupie vipa dostajesz range VIP + tydzień extra VIPA na serwerze]. 

 

Luźny pomysł  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.