Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Darmowy Free Vip na 3 dni na serwer?


KaRoLiNkA

Rekomendowane odpowiedzi

Polegałoby to na tym że ktoś głosuje i pisze numer głosu lub wstawia screen. ;) 

 

---------

W sumie mogłabym zrobić do tego Wzór jeśli się przyjmie :) 

Pozderkii ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy o takie coś Ci chodziło, lecz jest na naszym forum coś takiego jak szczęśliwa trójka, więc jestem na nie jeżeli chodzi o Twoją propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AnteX33 chodzi o to że każdy kto zagłosuje i zechce vipa to "pisze" o tym i go dostaje na wybranym przez siebie serwerze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kobieta

Nie rozumiem tej propozycji, aczkolwiek tak jak pisał kolega wyżej istnieje coś podobnego - sprawdź sobie na czym polega i oczywiście zapraszamy do zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KaRoLiNkA napisał:

Polegałoby to na tym że ktoś głosuje i pisze numer głosu lub wstawia screen. ;)

Pozderkii ^^

Wytłumacz proszę, na co owy ktoś głosuje..., bo to jest kwestia kluczowa. Jeśli na serwer, to niestety lub raczej stety, są od tego pkt reputacji. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tajemnicatak głosuje na serwer, następnie wrzuca screen lub pisze numer swojego głosu i stosuje oczywiście do (teraz przyszłego ^^) wzoru.

 Tajemnica,
Napisz mi na priv jak ten wzór ma wyglądać.., omówię to z wyższymi ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w miare fajny pomysl, aby przetestowac vipa, ale masz jakis pomysl, aby nie robic tego na jedna osobe wielokrotnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na miesiąc tej osobie dawać vipa ;) Oczywiście ustwalić można na dłuższy okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.