Skocz do zawartości

Błąd oraz propozycje.


Tpsik

Rekomendowane odpowiedzi

[COLOR="#FF0000"]Witam chciałbym powiadomić wam o błędzie na serwerze . [/COLOR]
Otóż chodzi mi o to że po pewnej liczbie zabójstw nie dostajemy oczekiwanej rangi .
Na przykład ja mam 3400 zabójstw a nadal mam range Master Guardian I gdzie powinienem mieć Orełka :p
[COLOR="#00FF00"]Oraz propozycje :[/COLOR]
1. Dodanie komendy /kontakt , będzie ona służyć do kontaktowania się z Adminami poprzez GG, Steam czy przez inne fora społecznościowe .
2. Dodanie Kevlara dla graczy
3. Dodanie oraz poprawienia różnych skinów tak jak np. AWP Hyper , M4A1 Cyrex wyglądają one strasznie ! :/
4. Dodanie więcej usług dla VIPA , SVIP np. podwójny skok , ciche chodzenie , czy 1/2 z kosy .

Myślę że zgodzicie się ze mną :)
Pozdrawiam . Klapouchy :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd: a zwróciłeś uwagę na k/d ratio (na PL: stosunek zabójstw do zginięć)? On też wpływa na to jaką rangę otrzymujemy.

1. Sam nie wiem, ja jednak zostałbym przy forum czy prywatnie jak ktoś zna jakiegoś admina, np. FB, Steam, bo wszystko można na forum obgadać / LUB opcja by zrobić temat gdzieś w informacjach o kontakcie do dodanych osób (czyt, wyższa administracja), bo jednak by każdego admina pojedynczo podawać przy odejściach/przyjściach osób będzie za dużo roboty.
2. Kevlar powinien być dodawany tylko przy AWP i karabinach (według CS:GO 1vs1), ale jeśli dana osoba przeżyje pojedynek to jest ona po prostu teleportowana na inną arenę i ona by posiadał kevlar a druga nie. Chociaż wolałbym zamiast do każdej sytuacji dawać wszystkim kevlar to rundy tylko na pistolety etc. według ustawień jakie gracz posiada.
3. Jeśli pojawią się tekstury w lepszej jakości to mogę to zrobić, ale bez tego ciężko podmienić by wygląda był lepszy, ewentualnie zamiana na inne.
4. Ciche chodzenie czy 1/2 z kosy... to nie 4FUN, BFy czy inne CoD Mody, to ma być podobne do Areny z CS:GO, zwykłe pojedynki rozgrzewkowe a nie zabawa na latanie po mapie, gdzie pojedynek powinien trwać nie dłużej niż 5-10 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pomysł całkiem spoczko, byłbym za.
2. Kevlar zbędny. Popsuje pojedynki (M4 nie zabije strzałem w głowe, a np. AK tak).
3. Nowe skiny jak najbardziej na TAK :)
4. Zbędne. Arena to arena. Bez faworyzacji VIP'a :_:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zaproś admina na steam lub napisz pw na forum ;)
4. Bez sensu, to nie 4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

1 . Nie każdy admin posiada gg , a co do steam nie każdy admin chce mieć też milion znajomych , o których nie będzie miał pojęcia .
2 . Też o tym myślałem , ale tak jak napisał ktoś wyżej , nie zabijesz strzałem w głowę z M4 a z AK tak
3 . Nad skinami będzie praca , spokojnie wszystko w swoim czasie
4 . Zbędne . To jest standardowa arena z cs:go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli VIP lub SVIP niech w ogóle posiada jakieś przywileje,a nie jakieś szansna drop o 5% większe. Np. Jak vip/svip wchodzi na serwer niech pisze: "VIP ... Wchodzi na serwer" ;) Pisałem już o tym i miało być wgrane a już dwa tygodnie mijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.