Skocz do zawartości

Obraźliwy nick


ProToTyp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Witam.
Zrobił się szum z nickiem admina "Egzekutor żydo-lewackiej hołoty". Uważam że admin nawet w sayu nie powinien czegoś takiego napisać nie mówiąc o takim niku.
Dla tych którzy udają że nie widzą niczego niestosownego wyjaśniam jak ja to widzę: Egzekutor - ktoś kto zabija (fragi) nazywająć je żydo-lewacką hołotą , czyli admin zabijając kogo kolwiek odrazu go obraża.
Napiszcie jak wy to widzicie ale ja uważam ze jest to niestosowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Ja powiem tak .. Nigdy nic złego w tym nicku nie widziałem . To są jak on powiedział jego poglądy polityczne , lecz niestety to cs nie gadka szmatka , tych co zapierdalają nam kasę na każdym kroku (czyt. Złodzieje) . Dopiero ujrzałem coś w tym nicku , kiedy mi o tym powiedziałeś , ale skoro nikt z nas nie mógł zakumać o co kaman , dopuki nie wytłumaczyłeś tego , to myślisz że inny gracz będzie wiedział o co chodzi ? bo ja wątpię. Lecz poczekam na wypowiedź innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np.
Ja zrobie sobie nick "Jest Gejem" to też będzie obraźliwe dla wszystkich ?
Czy dopiero w momencie jak mnie zabijesz :D

Jeśli o mnie chodzi nic do nicku nie mam i nie odbieram go w sposób obraźliwy.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ty jesteś śmieszny w tym momencie i jedynie smiac mi sie chce z tego ale skoro dajesz to na forum, to nie jest śmieszne a wiec tak:

"zrobil sie szum..." kto ten szum zrobił? bo ja nic nie słyszałem oprócz ciebie, wiec to nie szum a jedynie jakiś pomruk.

"Egzekutor - ktoś kto zabija..." człowieku, jakbyś nie zauważył o to chodzi w tej grze, żeby zabijać ale jeśli mamy wchodzić w szczegóły, to nie każdy egzekutor jest zabójca (mozna od kogos egzekwować) ogolnie twoje argumenty są tak śmieszne ze az glupio mi sie do nich ustosunkowywać ale skoro zaczales to jezdzmy dalej.

A może pomyślałeś, ze ten nick nie dotyczy graczy? a może ja w życiu prywatnym "gonie" zydo-lewacka holote ale mogę się założyć ze najbardziej gryzie cie słowo "zydo", otóż w moim zamyśle nie było obrażać żydów a jedynie syjonistow (taki skrot myslowy), jezeli nie masz na dany temat pojecia, to może lepiej żebyś się nie odzywał.

Edytowane przez Egzekutor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to się nie spodziewałem. Normalny nick, ja się nie czuje w żaden sposób urażony. Moim zdaniem można zamknąć temat ale to decyzja op+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[COLOR=#ffff00]Żeby zakończyć te rozważania, to admin nie musi zmieniać nicku ponieważ nikt z graczy do tej pory nie zwracał uwagi, nikomu to nie przeszkadzało. Żadnych skarg na owego admina(nick) nie było. Wiem że każdy może się do każdego doczepiać o coś.. ale myślę że to nie ma sensu i dopóki nie ma żadnych skarg nie będziemy tego zmieniać. Wiem że parę osób się ze mną nie zgodzi ale admin i jednocześnie gracz bywał na tym serwerze od początku z tym nickiem i nikt na to nie zwracał uwagi. Jeżeli zaczęłoby to sprawiać kłopot sprawę odnowimy, póki co zamek :)[/COLOR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.