Skocz do zawartości

[♻] Nowe - małe mapy, propozycje


kasamowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wielokrotnie byłem na serwerze kiedy było 8-14 osób, train itd na taką ilość jest za duży tym bardziej że sporo jest graczy którzy kampią na respie itd. 

Wczoraj np zmienione było na d2 żeby więcej graczy weszło, niestety nic nie dało.

A skoro to 4fun, to może by dodać takie mapy jak:

 

-fy_iceworld

-fy_pool_day

-awp_map

 

Ewentualnie coś  na ten styl

4fun to 4fun

Edytowane przez kasamowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznawana jest idea, że mała mapa nie przyciągnie graczy xDDD przepraszam, ale nadal mnie to bawi, gdyż sam to proponowałem, by były ustawione takie mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie przyciągnie graczy, ale przynajmniej Ci którzy są zostaną postrzelać i serwer nie opustoszeje do końca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym raczej że małe mapy przyciągną graczy kiedy jest ich mało na serwerze, czyli odwrotnie.

Ale tylko kiedy są wczesne godziny i jest ich niewielu. 

Wtedy napewno lepiej wbić do 10 na iceworlda niż na militię...  Szkopuł tkwi w tym że nie wiem na ile osób one są. 

Ale to tylko luźna propozycja, te mapy są akurat fajne i nie znam nikogo kto ich nie lubi. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mapki spoko można coś od czasu do czasu zmieniać póle map :)

 

Pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł nie jest zły.

Mapy typu fy_pool_day czy fy_snow można by nominować, gdy na serwerze jest poniżej 15 osób (do ustalenia).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie beda nominowac jak bedzie nawet full serwer, a jesli ta mapa zostanie wybrana moge sie zalozyc ze zostanie z automatu zmieniona z powodu za duzej ilosci graczy na tak mala mape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xtazy | Adrenaline Rush. napisał:

ludzie beda nominowac jak bedzie nawet full serwer, a jesli ta mapa zostanie wybrana moge sie zalozyc ze zostanie z automatu zmieniona z powodu za duzej ilosci graczy na tak mala mape. 

Da się to chyba wyeliminować. Można wyrzucić ją z nominacji by tylko admin ' z palca' dawał vote.

 

 

aim_headshot albo awp_india  by się przydała.

Na małą liczbe graczy jest mapa cs_max na której przydałoby się USUNĄĆ DRZWI które się buguja i blokują się gracze na respie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 23.07.2018 o 10:24, penqu napisał:

 ...cs_max na której przydałoby się USUNĄĆ DRZWI które się buguja i blokują się gracze na respie.

 

Popieram. Da się coś z tym zrobić ? :D

Temat wciąż otwarty, więc ja też się udzielę.

A co do pomysłu z małymi mapami jestem za, ale tylko przy -12 graczy, a ponadto ustawić limit godzinowy np od 23.00-9.00. Czasami bywa, że jest 5 osób na serwie i szukają się po 2 minuty za każdym razem. AGrrrr!
Propozycje:


aim_map

aim_map2
aim_aztec
aim_headshot
aim_adulation
aim_koa
aim_harita
aim_taliban
aim_poland

aim_1337_dust

awp_map
awp_india
awp_india_ks
awp_tropa
awp_bunker
awp_alpine
awp_cold2

Jest bardzo dużo dobrych małych mapek, warto spróbować. Jeżeli nie będzie się sprawdzało to temat ShiftDelete :) yOOO b_RZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.