Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga ZamknijZimnoBoMiOkno


`Arkadiuszooo!

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: `Arkadiuszoo
DATA: 04.08.2018
MAPA: alexandra
NICK ZGŁOSZONEGO: ZamknijZimnoBoMiOkno
IP/SID ZGŁOSZONEGO: ZamknijZimnoBoMiOkno (4FUN - ZamknijZimnoBoMiOkno)
OPIS SYTUACJI: Dostałem bana za dokupowanie he. Najwyraźniej admin dostał ode mnie kilka razy, ale ani razu nie zwrócił mi uwagi tylko wyjechał z 3 godzinnym banem. 
Jest to chore bo gram tu dość długo i nie było ze mną nigdy kłopotów. Napisze troche po żołniersku. Popierdoliło się w głowie chłopowi bo wypadałoby uprzedzić, że takich
rzeczy nie można robić. Bez pozdrowień Panie Okno
DOWODY/ŚWIADKOWIE: Nie pamiętam. 
Edytowane przez `Arkadiuszooo!
 Adas esperal,
4.5. Flood granatami - od 5 min do 1h Tratyfikator jest tylko przykładowy, o długości bana decyduje admin Czego nie rozumiesz? Chlopie masz 29 lat i masz pretensje ze admin cię nie poinformował ze łąmanie regulaminu jest BEEE. Ban zaraz się skonczy. 3 H bez cs dobrze ci zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się, proszę, gdzie chcesz pisać skargę. 

 

Link do tematu w odwołaniach od banów -> https://cs-luzownia.pl/topic/7599-ban-za-he/

 

Proszę też o zachowanie kultury w swojej wypowiedzi.

Ten temat chyba do zamknięcia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już grasz długo to powinieneś znać zasadę o zakazie do kupowania  granatów  a jeśli tak zawsze grasz  u Nas na serwie to nie wiem czemu to chyba 1 ban za to dla Ciebie. Także pozdrawiam 

 

 

 

PS.  To nie wojsko 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban w 100% sluszny. Jeszcze mowisz, ze grasz dlugo, wiec chyba regulamin znasz? @ZamknijZimnoBoMiOkno dal odpowiedniego bana, 3h to nie jest wiecznosc, a nauczka odpowiednia. I na przyszlosc - nie rozdrabniaj sie na dwa tematy, jeden wystarczy. Pozdrawiam, zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.