Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] obelgi.itd.


radziejowiak

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: radziejowiak
DATA: 09.08.2018
MAPA: de_hell
NICK ZGŁOSZONEGO: Zujekamien
IP/SID ZGŁOSZONEGO: 
OPIS SYTUACJI: wyzwwiska lecące wobec mnie typu pierd,,, się peda..e itd. ipt., nadużywanie komunikacji, obrażanie innych i mimo to koleś mówi  że ja go obrażam mówiąć " żart to Twoje życie"po tym jak mnie i innych obrażał jak i wtrącał się w każdego rozmowę nie kierowaną do niego bo obrażanie to innych to nie żarty panie Zujekamien...... także daruj sobie bo jesteś mimo to żałosny.... a nie zabawny wręcz ityrujący i to nie tylko moje zdanie .
DOWODY/ŚWIADKOWIE:M_A_R_I_O,s1k0Rk4,aromat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słyszałem niestosowne słowa na początku rundy w stronę gracza, kiedy wybierałem bron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to potwierdzam mnie też wyzwał że (jestem popierdolony ) a potem że to nie do mnie tylko do Radzieja ale nie chce mi się wierzyć, wiecznie coś od rzeczy gada już się tego słuchać nie da :( ja jestem za warnem jak jeszcze raz takie coś się powtórzy to perm i tyle!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jeżeli pisze do was to screen a jak wzyzwa przez mikro to nagrajcie demko i wrzucie to na fourm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 24/7 nagrywać rozgrywkę mam rozumieć żeby go strzelić na demku ? Ponieważ przez parę sekund lecą obelgi a później cicho siedzi.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, S1k0Rk4, napisał:

Mamy 24/7 nagrywać rozgrywkę mam rozumieć żeby go strzelić na demku ? Ponieważ przez parę sekund lecą obelgi a później cicho siedzi.... 

 

Mordo musi być dowód, żeby można było wyciągnąć konsekwencje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.