Skocz do zawartości

Upgrade kompa potrzebny.


penqu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wymienić bebechy w moim crapie. Mam płyte główną Asrock 970 Pro3 R2.0 , socket AM3+.

Potrzebuję wymienić :

-procek

-grafika + zasilacz (mam kilkuletnia 350tke która chodzi jak AUDI A6 na GAZ)

-ram

 

Ja już mam swoje typy tylko jestem ciekaw waszej opinii. Podpowiem tylko, że chce pograć w BF-V bez spadających FPSów. Bierzemy pod uwagę ekonomie - Jestem JANUSZ i chce wydać jak najmniej pieniążków. Chińskie produkty - Ali-Express też wchodzi w gre.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tę stronę

https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/procesory-45/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego#configurator

 

Złożyłem tam moją bestyjkę zamykając się w pięciu cyfrach. Wybierz swoją płytę główną i zobacz jakie inne podzespoły pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasno napisałem, że jestem ciekaw waszej opinii i KONKRETNIE czekam na JANUSZERSKIE propozycje a nie, że nie wiem co mi będzie pasować. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaka Kwotę zezwalasz i czy na bank chcesz zostawić tą płytę czy dorzucić troszkę i powiedz mi co masz teraz dokładnie ile ramu i kartę graficzna, wszystkie infa będą pomocne:) czy Ty będziesz to składać czy dasz komuś ?? :) 

 

To jest takie w 5 minut jeśli będziesz chciał już na picuś glancus daj znać na Steam a coś może pomyślimy :) 

penqu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Karol, chyba znalazłem babola.

 

MB którą wybrałeś nie ma (na morelenet - na stronie producenta w obu przypadkach nie pisze o SUPPORT dla serii procków FX) .

859c8b792e52b3ee5caa0e5df36cfd16.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.