Skocz do zawartości

Rok z wami czyli z Luzakami :)


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, chciałbym się z wami podzielić ciekawostką :d , dnia 21 Września 2017 roku,przybyłem do was na sieć przywitaliscie mnie chlebem i solą,każdy starał mi się pomagać i wgl początki były trudne bardzo na początku ciężko mi było się z wami za kumplowac , ale z biegiem czasu dałem się poznać i tak oto zostałem u was Redaktorem , starałem się bardzo jak potrafiłem , większość gazetek co miesięcznych jest tutaj dziękuję za bardzo miłe komentarze bardzo miło się czyta jak ktoś docenia wkład :d.

Po Redaktorze przyszła ranga Moderator w której jestem do teraz i staram się jak mogę pomagać i wgl śmieje się że jestem fejmem :d.

Czas na pozdrowienia :d

@Tajemnica lubię Cię czasem denerwować ale wiem że w głębi serca się lubimy :) @kieras dziękuję Tobie za to że dużo mi pomagales ze wszystkim.

  @Privo Tobie dziękuję za to że pokazałeś jak zostać lovelasem.

@SNICKERS Baton Tobie za to że przyjąłes mnie na Redaktora.

Dziękuję każdemu kto ze mną spędzał czas na ts czy na serwerze, jesteście mega :* zawsze was szanowalem i będę dalej szanował :d , byle do następnego roku z wami

@KiciADziękuję za twój super humor na ts .

 

Pozdrawiam serdecznie Mati :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo Proszę :x kto by się spodziewał że wytrzymamy z Tobą okrągły roczek :x 

Mateuszek,
Skarbie damy radę jeszcze dużo lat ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rok... Dalszych " sukcesów " na forum Mateuszku! xD  

Mateuszek,
Czy ja wiem sukcesy już mam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati znowu piłeś? :P 

Były wzloty i upadki ale miejmy nadzieje ze pozostaną tylko wzloty na kolejne lata :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie ostatni Twój rok z nami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.