Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Xanonim / mademoiselle


`Arkadiuszooo!

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: `Arkadiuszooo!
DATA: 31.08.2018
MAPA: DustyAztec i Tuscan
NICK ZGŁOSZONEGO: Xanonim / mademoiselle
IP/SID ZGŁOSZONEGO: nie mam pojęcia
OPIS SYTUACJI: Grając na DustyAztec wielmożny Pan admin chodził po txt. Zwróciłem mu uwagę. Zadrwił ze mnie.(poniżej screeny).
 Na kolejnej mapie TUSCAN, ponownie wlazł na txt. Nie wytrzymałem i powiedziałem mu "CO TY KURWA ROBISZ". 
Otrzymałem Bana na 1 dzień "Ogarnij się". Uważam ,że tu jemu potrzebne jest ogarnięcie...
DOWODY/ŚWIADKOWIE: M_A_R_I_O. Dowody poniżej

1.jpg

2018-08-31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 te miejsce to nie txt tylko poziom wyżej traktowane jest jako txt

po 2 oprócz tego co napisałeś, obraziłeś mnie słownie przez mikrofon

po 3 po danym banie zacząłeś mnie wyzywać od kur.. jeb... itp. więc już nie masz jednodniowego bana tylko perma bo chamstwa nie akceptuje, mogłeś odpocząć jeden dzień lub napisać po tym skargę/odwołanie, wybrałeś inną drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem do Ciebie normalnie dlaczego tam wchodzisz i czy to są txt to mnie olałeś. Później jak napisałem o screenie to zadrwiłeś sobie ze mnie. Jeśli mam perma to proszę o zwrot pieniędzy jakie zapłaciłem za GOLDVIPA. Fajny serwer, tylko szkoda, że grają na nim tacy jak Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, `Arkadiuszooo! napisał:

Jak napisałem do Ciebie normalnie dlaczego tam wchodzisz i czy to są txt to mnie olałeś. Później jak napisałem o screenie to zadrwiłeś sobie ze mnie. Jeśli mam perma to proszę o zwrot pieniędzy jakie zapłaciłem za GOLDVIPA. Fajny serwer, tylko szkoda, że grają na nim tacy jak Ty ;)

 

całą mapę ludzie tam wchodzili i nic im nie robiłem, upominałem jeżeli wchodzili wyżej

skoro straszysz mnie screenami i skargami to co mam robić? oczywiście że się śmieje bo znam zasady :)

Tacy jak ja nie obrażają ludzi o byle gów.. tylko dbają o to żeby nikt nikogo nie prowokował i nie obrażał co właśnie zrobiłeś Ty, za co dostałeś nagrodę, poczekaj na wyższych to może Ci się uda coś wskurać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( na dzien dobry nie było mnie tam!)

Na tej mapie Administracja 4fun, uznała na licznych zebraniach ze tam można wchodzić. 1 murek tak 2gi nie, tam gdzie admin siedzi uznaje sie ze można, Admin oczywiscie musi graczy poinformować o tym.  (moje prywatne zadanie to ta mapa powinna w ogole byc usunieta bo to porażka).
@`Arkadiuszooo! Rozumiemy, że cie poniosło poczułeś się zignorowany, ale admin tez nie jest maszyna coś zawsze może przeoczyć na czacie. Liczymy na twoją dojrzałą decyzję i powiedzenie z czystym sumieniem czy aby napewno było to tylko "co ty ku@@@ robisz".  Czy po Banie Nie posypał się obelżywe słowa?

Tutaj masz regulamin 


Jak najbardziej można dostać perma, mimo, że staramy się banować z tych nizszych pułapów.
Jeżeli wiesz, ze przesadziłeś zawsze mozesz to napisać, Kazda forma skruchy, i przyznanie się do błędu jest, na plus. 

Od siebie mogę dodać, tylko, że szkoda. 

Na 4 fun Cenimy sobie profesjonalizm i przyjazną atmosferę.



O reszcie zadecyduje opiekun 4fun / j@ /h@


Pozdrawiam.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Adas esperal napisał:

( na dzien dobry nie było mnie tam!)

Na tej mapie Administracja 4fun, uznała na licznych zebraniach ze tam można wchodzić. 1 murek tak 2gi nie, tam gdzie admin siedzi uznaje sie ze można, Admin oczywiscie musi graczy poinformować o tym.  (moje prywatne zadanie to ta mapa powinna w ogole byc usunieta bo to porażka).
@`Arkadiuszooo! Rozumiemy, że cie poniosło poczułeś się zignorowany, ale admin tez nie jest maszyna coś zawsze może przeoczyć na czacie. Liczymy na twoją dojrzałą decyzję i powiedzenie z czystym sumieniem czy aby napewno było to tylko "co ty ku@@@ robisz".  Czy po Banie Nie posypał się obelżywe słowa?

Tutaj masz regulamin 


Jak najbardziej można dostać perma, mimo, że staramy się banować z tych nizszych pułapów.
Jeżeli wiesz, ze przesadziłeś zawsze mozesz to napisać, Kazda forma skruchy, i przyznanie się do błędu jest, na plus. 

Od siebie mogę dodać, tylko, że szkoda. 

Na 4 fun Cenimy sobie profesjonalizm i przyjazną atmosferę.



O reszcie zadecyduje opiekun 4fun / j@ /h@


Pozdrawiam.


 

Tak, powiedziałem "co Ty kurwa robisz". a po tym jak zostałem zbanowany obraziłem go innymi słowami, których nie warto przytaczać bo były mocniejsze. Poniosło mnie, ale admin powinien odpisać mi w prostym komunikacie "To nie są txt, można tam wchodzić", a nie tekstem jakim posłał w moją stronę i obyłoby się bez tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Arkadiuszo nie grasz tutaj 3 dni. O tym , że to nie są txt moze nie wiedziec nowy gracz, ale każde miejsce bylo juz po 500 razy wyjasniane - zarowno te ktore są txt jak I te ktore nie są. I Ty jako stary gracz powinieneś to wiedzieć. Nie powinieneś zwrócić się do admina w ten sposob, a zachowanie po banie to juz wgl bezapelacyjny ban. I nie pisz o oddawaniu pieniedzy za vipa, bo sam sobie naskrobałeś.

Daje Ci ostatnią szanse - jak wróce to skracam bana do 2tyg. Nastepna akcja I wylatujesz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.