Skocz do zawartości

[♻] Choke oraz medale


uczi

Rekomendowane odpowiedzi

Przydalo by sie reinstal seewera zrobic lub po usowac zbedne pliki. Bo Choke skacze do 20/30 W zależności od mapy. 

To samo medale chodzi mi o topmedale tabela nie pokazuje aktualnych medali są one jakieś przedawnione bądź źle z baza połączone przydało by się to naprawić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uczi medale sa 4Fan jak cały serwer i są bo se są xD a co do tego drugiego to masz racje ale masz na steam stronkę i zobacz czy Ci pomoże xD linku nie podam z inngo forum :) jesli cos zapraszam na pw :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Karol xD napisał:

@uczi medale sa 4Fan jak cały serwer i są bo se są xD a co do tego drugiego to masz racje ale masz na steam stronkę i zobacz czy Ci pomoże xD linku nie podam z inngo forum :) jesli cos zapraszam na pw :) 

No tak tylk0 choke skacze mi na jedynym serwerze nie mam fpadkow fpsow tylko po prostu serwer nie wyrabia i traci  fpsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie @uczi by było jakbyś napisał godziny dokładnie, jeśli ktoś by miał czas żeby sprawdzić godziny mogą pomóc w analizie błędu lub powodu obciążenia serwera. Tak to szukanie igły w stogu siana troszkę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To nie ma nic wspólnego z moim Internetem tylko z użyciem ramu na serwerze który powoduje skoki choke/loss

bo Internet mam światłowody 150/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytuje się bo ja też mam choke straszny tylko wydawało mi się że to przez mój net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

nie jo internet tez ma znaczenie ale th akurat na ta chwile lepiej nie bedzie jedyna opcja to prseniesienie serwera na lepsza maszyne ale ilosc pluginow i obciazenie serwera jest spore .Usuwajac pluginy serwer straci na wartosci a tego nie chce wiec puki nie wymysle czegos innego lepiej nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

samo choke mozna zmniejszyc i ustabilizowac   testujac sobie  rate  i pkzmienic wrtosci ale to musi zrobic kazdh sobie osobno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że ja sobie ustawie swoją wartość jak serwer wymyśl mi ta która jest skonfigurowana czyli 25000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uczi zobacz SSY jakie małe Choke wiec moze to nie wina serwera ? 

https://www99.zippyshare.com/v/TFKTXZVs/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na każdej mapie choke przekracza te 20 ale zdarza się że potrafi do 100 polecieć. Bo kazda mapa ma inne wage.  to jest wina serwera który nie wyrabia z obciążeniem przy dużej ilości graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej jak sam chyba piszesz MAPY i tak zostanie, albo moze byc ze RATE nie pomoze, wiec chyba tylko nazwy map mogą też pomoc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.