Skocz do zawartości

mixy na cs-luzowni


Gość Plumber [4k].

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Plumber [4k].

Witam . co byście powiedzieli na pomysł wprowadzenia mixów u nas na serwerowni :) ? . Przykład : Zbieramy 10 typa na tsa same steam , wybieramy składy po 5 i gramy sobie takiego meczyka , bez zadnych vipow bez niczego same mapy esl :) ? .
Luzu otwarty na propozycję , może serwa postawić , tylko muszą być chętni na pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

tak aby grać na takim serwerze trzeba steam . Ale zawsze można pomyśleć co i jak :) . Mieszaniec dla relaksu 5vs5 . Grałem na jednej serwerowni tak . Było to bardzo popularne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że dobry pomysł, ja szczerze mało mix`ów grałem ale jestem jak najbardziej Za :)
Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko ;) Jeżeli chodzi o mixy to chętnie ;) Mogę grać przeciwko Shvedowi i louu... zawsze to 2 fragi na rundę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plumber musimy cos zadecydowac i zbierac ludzi zeby to wypalilo ! bo mozemy tak zbierac w nieskączonośc, trzeba binda zrobić i zachecac graczy by wchodzili na forum zapisywać sie na mixy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

spokojnie , daj najpierw ogarnąć wszystko , zrobimy dział na forum do zapisywania się czy coś takiego , ewentualnie pozbieramy ludzi z serwerów jak będziemy chcieli grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już kiedyś taki turniej, było bardzo fajnie, wszystko na lajcie, nikt się nie obrażał, wszystko szło jak po maśle. Może ns'y też będą miały możliwość wzięcia udziału w tym turnieju? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.