Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Rozdzielczość Pulpitu & Cs'a :)


Poryciuch

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, Mam problem którego nie umiem rozwiązać . Mianowicie nie daję rady ustawić rozdzielczości w CS'ie (laptop 17,3 cala) Żeby nie mieć poucinanych boków około 4cm :)

 

Gdyby Ktoś mógłby mi pomóc . Rozdzielczość to chyba tak jakby matematyka. jezeli mam za małą na pulpicie nie mogę mieć duzej w csie. Kompletnie tego nie ogarniam :D 

Dodam że nie chciałbym mieć za dużej rozdzielczości czy tam za małej :D teraz gram na 1024x768 i dla mnie jest ok :) 800x600 odpada :) Dzięki wielkie za pomoc. dodaje 4 zajączniki dwa z pulpitu i dwa z CSa'a :)

IMG_20180919_172529.jpg

IMG_20180919_172540.jpg

IMG_20180919_172809.jpg

IMG_20180919_172814.jpg

 blUe.,
Sprawdź mój sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) juz sprawdzam :) 

 

 My NAME IS 99FPS BEJBE,
Jakby nie działało. Opcja dla steama! steam -> biblioteka -> cs 1.6 (PPM) -> właściwości -> ogólne -> opcje uruchamiania -> -stretchaspect (wklejasz co podałem) -> ok -> miłej gry :) Opcja dla NS! Pulpit -> PPM -> Rozdzielczość ekranu -> 1024x768 -> zatwierdź -> pulpit -> PPM -> dopasowanie panelu -> skaluj obraz -> pulpit -> PPM -> rozdzielczość ekranu -> ustawiasz swoją rozdzielczość -> zatwierdzasz -> Odpalasz gierkę i powinno działać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.