Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Lemur no recoil


Lemur.

Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy już byłeś zbanowany? Chyba policzyć się nie da :/ 

@Karol xD :/ 

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że chociaż przedstawi rozpisane demko, a nie banuje bez dowodów. ;) :victory:

 Tajemnica,
Przypominam ze w kwestii odwołań wypowiadają się osoby które coś wnoszą w temacie- czy Twoja wypowiedz taka jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dowód dla Ciebie przede wszystkim @frames per second bo Cie bardzo lubię i za te rozmowy na TS'ie jak opierniczasz za braki dowodów xD :)  @KiciA bo Ty słodka jesteś xD i @blUe. gokU. dowód zawsze musi być w takich sprawach, stałych graczy jak i wszystkich innych. :) 

https://www88.zippyshare.com/v/UyF1hXjL/file.html

krótka rozpiska bo na więcej nie mam siły :( 

3.52 do dyskusji wiec przyjmijmy ze niby oki

4.20 8 strzałów i wszystkie pestki tam gdzie celownik i 0 rozrzutu w gore, w dół czy na boki

4.37 ok

4.48 5 strzałów znów 0 rozrzutu

4.59 kwintesencja z ściana na której wszystko widać, tą akcją kończę rozpiskę bo dalej nie wiedzę sensu

 

Jeśli Black list lub ktoś myśli inaczej proszę rozwiać moje wątpliwości, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem dokladnie, i potwierdzam slowa karola NO RECOIL aktywny.

 Tajemnica,
Jakieś dowody np. Rozpiska? Czy tylko czcze gadanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karol xD napisał:

To jest dowód dla Ciebie przede wszystkim @frames per second bo Cie bardzo lubię i za te rozmowy na TS'ie jak opierniczasz za braki dowodów xD :)  @KiciA bo Ty słodka jesteś xD i @blUe. gokU. dowód zawsze musi być w takich sprawach, stałych graczy jak i wszystkich innych. :) 

https://www88.zippyshare.com/v/UyF1hXjL/file.html

krótka rozpiska bo na więcej nie mam siły :( 

3.52 do dyskusji wiec przyjmijmy ze niby oki

4.20 8 strzałów i wszystkie pestki tam gdzie celownik i 0 rozrzutu w gore, w dół czy na boki

4.37 ok

4.48 5 strzałów znów 0 rozrzutu

4.59 kwintesencja z ściana na której wszystko widać, tą akcją kończę rozpiskę bo dalej nie wiedzę sensu

 

Jeśli Black list lub ktoś myśli inaczej proszę rozwiać moje wątpliwości, pozdrawiam 

Poziom niektórych adminów tu to jakaś Kpina. Co do rozpiski:

 

3.52 : Czysto, normalne kille, naturalny ruch celownika.  -B

4.20 : Czysto, gość stoi 2 m i nie dziwne, że  naboje lecą prosto. -B

4.37 : Czysto. -B

4.48: Czysto, gość stoi 2 m i nie dziwne, że  naboje lecą prosto. -B

4.59 : Czysto,  co jest w tej akcji dziwnego? -B

 

Widać, że gość trochę gra, dla mnie wszystko czysto. Śmieszna rozpiska. 

 

 Tajemnica,
Odsyłam do regulaminu. Miłego czytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze jest temat już u nas w kąciku adminów to tak, patrzyłem filmików od groma już od wczoraj nawet NEO i całej innej śmietanki zawodowych graczy gdzie widać ruch celownika w celu niwelowania rozrzutu. Moje zdanie jest takie ze to nie jest całkowity no recoil a na zasadzie skryptu który niweluje recoila jakby ruchem myszki nie widoczny na celowniku - jesli wiecie o co mi chodzi. Dla mnie jest to dalej cziter i oczekuje jednego "BAN NA CAŁĄ SIEĆ LUZOWNI" gdzie wczoraj pisał ze i tak wejdzie na czacie bo już miał takie przypadki @SNICKERS jak i @Cre[A]tOr widzieli tą wypowiedz . Jeszcze z tego co pamiętam już dostał szanse od Adasia z ss'ami za modele na dd "kolejny temat wcięło jak i ten" ale taki recoil to przegięcie.

 

Jeśli każdy może grać z czymś takim proszę o program lub skrypty pozwalające na taki mały rozrzut broni. 

 

Pozdrawiam 

P.S @frames per second jeśli przekażesz dowody proszę o skrypty albo program pozwalający na taki mały rozrzut bo ja tez tak chce jak on.... Jeśli ktoś będzie chciał filmik z skryptami podam go w temacie choć jest dostępne na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz używa aXE v5 lub innej odmiany. 

 

E7A27E26D66F399FF41753E0A9982E470BA79CC9

 

Dane z dema... 

 Tajemnica,
Dzięki za niepodważalny dowód. Gościu idzie w odstawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono do działu publicznego na prośbę użytkowników.

 Cre[A]tOr,
"Siema, jak możesz to przekaż boziakowi ze mu dziękuję bo zawsze myślałem że komenda ktora mam w configu jest dozwolona na serwerach :D" - Lemur.
 Boziak.,
Dość dziwne, bo ta "komenda" nie jest standardem w hlds. Nic więcej na ten temat dostać nie mogę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  blUe. odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.